Упорита кашлица вследствие на задна хрема

  • 3 151
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 29
Здравейте!
Има и други теми във форума за кашлицата, за задна хрема и т.н., но мен конкретно ме интересува как да се справя с кашлицата на детето, която е резултат от упорита"задна хрема".
Тази хрема няма преборване-Стеримар за почистване на носа, Олинт за отпушване плюс правени капки специално за такава хрема, изписани от педиатърката ни.Наред с това ампули вит.С /по 1 всеки ден/.Въпреки това, вместо да поутихне, тя се доразви и се стигна до неприятна кашлица, от която дори повърна жилави секрети.Трудно и неспокойно спи, заради хремата и кашлицата.Не знам какво да правя.Ако някой от вас е имал успех при справяне с такъв проблем, моля да ми пише.Благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 1 677
При задна хрема, освен изписаните капки, постоянно наливам нослето с натриев хлорид - през пововин час първоначално и после разреждам, повдигам и матрака да не е в хоризонтално положение - така улеснявам спането.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 5 009
За задна хрема изписаха на дъщеря ми капки от клеева тинктура /1 мл. физ. разтвор + 1 капка кл. тинктура/. Прави се всеки ден нов разтвор, слагат се на 3ч., между тях -само физ. разтвор. Десет - петнайсет дни.
Помогна.   Peace
А кашлицата е вследствие на стичащите се секрети, няма как да спре, ако има задна хрема, първо трябва да спре хремата.

Дъщеря ми е на 8г. и половина...не знам от каква възраст може да се ползват, обаче...Но, ако те интересува, тук във форума има доста теми за клеевата тинктура, може да погледнеш там.  Wink

# 3
  • Мнения: 1 677
Не знаех за клеевата тинктура - ще я включа и нея.

# 4
  • Мнения: 923
По едно време ползвахме доста често коларгол Peace

Общи условия

Активация на акаунт