липса на цикъла и отрицателен тест вече седмица

  • 24 644
  • 19
  •   1
Отговори
# 1
имай вяра само на кръвния тест. Peace
ако и той е отрицателен, посети лекар.

# 2
ще ми  се да е дошъл момента за  EFPно нямам никакви признаци леко ме болят зърната и краста незнам какво се случва.Ако някои е бил в такава ситуация моля пишете newsm10 Weary

# 3
  • Мнения: 9 389
Липсъта на цикъл може да идва и от хормонални смущения.Защо не накараш АГ да ти пусне на изследване нужните хормони?

# 4
  • Мнения: 113
Аз имах почти месец закъснение и отрицателен тест,но като го направих не му повярвах естествено,обаче няколко дена след това ми дойде  Crossing Arms
Внушението,че си бременна и после разбереш че не си е ужасно  Tired

# 5
  • Мнения: 89
ще ми  се да е дошъл момента за  EFPно нямам никакви признаци леко ме болят зърната и краста незнам какво се случва.Ако някои е бил в такава ситуация моля пишете newsm10 Weary
ANI 25 , аз съм в още по-сложно положение, повече от две седмици закъснение и два отрицателни теста, ще ходя на доктор, за да се разбере какво става, че вече ми е много притеснено.
Единственото, което усещам е понякога лека болка в ляво на кръста.

# 6
  • Мнения: 85
vivianka1 мисля че сме с една съдба за момента. Точно в същото положиние съм повече от 10 дена закъснение и 2 отрицателни теста, на всичкото отгоре доки е в отпуска до понеделник и незнам да правя ли още тестове или направо да си изчакам до понеделник не знам. Моля те пиши какво е станало след прегледа. И дано да е това което желаеш  Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 410
И аз бях в подобна ситуация този месец. Закъсняваше ми  8 дни и аз вече бях убедена, че няма да ми дойде в близките 9 месеца  LaughingНо уви, дойде с бясна сила  #2gunfire
То психиката е страшно нещо. Така преди доста години си бях втълпила, че съм бременна и ми закъсня цял месец. Едва като се убедих, че не съм взе че ми дойде.

# 8
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 307
Ани, трудно е да се каже така. Иди на лекар да те види, кръвен тест.
Дано да си бременна!

# 9
  • Мнения: 130
Липсъта на цикъл може да идва и от хормонални смущения.Защо не накараш АГ да ти пусне на изследване нужните хормони?
newsm10

# 10
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Липсъта на цикъл може да идва и от хормонални смущения.Защо не накараш АГ да ти пусне на изследване нужните хормони?
Хормоните се пускат от 3-6 ден на цикъла, така че в случая няма как да стане.
Най-добре си направи утре кръвен тест и ще разбереш къде е истината  Peace

# 11
  • Мнения: 879
Аз също имах преди около 2 години закъснение с около 2 седмици на цикъла, и всички 5 теста, които направи бяха отрицателни. Мислех, че не е вярно. Тъкмо се бях наканила да ходя за кръвен тест, и щях да ходя да се обличам , и видях, че ми е дошло..  Cry
Бях страшно разочарована, защото си мислех, че е станало...

# 12
  • Мнения: 3 695
направи кръвен тест и стискам палци да има бебе  Hug

# 13
  • София
  • Мнения: 626
Направи си кръвен,но най-добре е да отидеш при гинеколога си.Маже да е от много неща/дано да е от бебе Hug/,но все пак не може да се гадае каква е причината!Успех! Peace

# 14
  • Мнения: 3 294
Аз съм за кръвен , ако е отрицателен трябва да посетиш гинеколог за да откриете причината за закъснението . Успех  Peace

Общи условия

Активация на акаунт