Проблем с режима Протал на Дюкан

  • 1 565
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Здравейте всички! Предварително искам да се извиня, ако не е трябвало да почвам нова тема, а да пиша в някоя от съществуващите, но реших, че така ще ми е по-лесно да следя отгворите.
На режима съм от четири месеца и нещо... В линийката ми пише точно:) Проблемът е там, че вече цял месец не съм мръднала! На 5ти февруари свалих до 78кг и днес пак съм толкова Confused Къде сгреших: значи в периода 10-15 февруари имах много нережимно хранене и нарушения и съм наясно, че нарушенията си имат последствия, ама чак пък месец? И друг път съм имала нарушения, и то доста по-сериозни, но никога не съм задържала повече от 2 седмици!
Другото е, че преди 2 седмици спрях цигрите и имам подозрения, че това играе голяма роля. Някой има ли опит със спиране на цигарите ПО ВРЕМЕ на режима? Избрах точно това време, защото друг път като съм ги спирала, съм качвала веднага кг, а сега си мислех, че поне като се тъпча, ще е с режимна храна и по-добро време не мога да уцеля. А иначе не се тъпча кой знае колко повече от преди да спра цигарите.
Някакви идеи?
Благодаря на всички! Успех и много минусчета!   Hug

Последна редакция: чт, 05 мар 2009, 22:13 от julaika

# 1
  • Мнения: 488
Не съм специалист, но цигарите играят голяма роля във всичко, което си изброила.
Организмът ти е свикнал с тях и изведнъж не му подаваш това, което обича - нормално е да се появи ткова нещо. Това е стрес за него и може би си отмъщава.  Mr. Green
Продължавай и ще се нормализира всичко, но явно трябва още време.
А какъв е този режим, който спазваш?   bouquet

# 2
  • Мнения: 11
И аз си мисля все, че са цигарите... Времето ще покаже. Въпросът е, че нямам много търпение:)
А диетата е на Дюкан, оправих заглавието на темата, за да е по-ясно.

# 3
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Постни това в съответната тема и дай няколко примерни дневни менюта да ги разнищим... Thinking
О, чакай - видях, че си имала много прегрешения. Ще ти кажа - да! цял месец, че и повече. Режима е страхотно ефективен и много благодарен ако човек е стиктен. Ако не е - бива наказан жестоко. Няма какво да се оплакваш - бъди режимна и чакай.

# 4
  • Мнения: 33
   ЗДРАВЕЙТЕ.
   АЗ СЪМ ОТ 2 МЕСЕЦА НА РЕЖИМА НА ДЮКАН .
   ЦИГАРКИТЕ СПРЯХ МАЛКО ПО РАНО.
   КАТЕГОРИЧНО НЕ ,ЗА ЗАДЪРЖАНЕТО.
   И ПРИ МЕН ИМА ДЪЛЪГ ПЕРИОД НА ЗАДЪРЖАНЕ ЗАЩОТО
   НЕ СЪМ 100%РЕЖИМНА ,НО ВАЖНО Е ДА СПЕЧЕЛИМ
   ВОЙНАТА .А НЕ БИТКА.
   НЕ СЕ ОТКАЗВАЙТЕ .ПРОДЪЛЖАВАТЕ НАПРЕД. newsm10

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
Заповядайте в темата за Дюкан:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=377409.0

Общи условия

Активация на акаунт