Прекъсване на договор към Кеибъл тел

  • 674
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 826
Привет, интересува ме дали някои е прекъсвал сключен договор към кеибъл тел и какви евентуални  последици може да има?
Дали не ти звънят по гсм и да ти идват на вратата да досаждат #2gunfire
Не съм доволен изобщо от трипъл плеи услугата им, нета е слаб и прекъсва, телефона го няма никакъв единствено каблената е горе долу на ниво.
Самият договор не успях да го намеря , но вероятно ще искат да получат някаква неустоика но това няма как да им го дам понеже услугата не е качествена.

# 1
  • Банкя
  • Мнения: 823
До миналата година имах договор за Double Play. Преди бях само на кабелна + цифрова, а като се преместихме в новия квартал, сключих договор и за интернет. Но качеството определено не беше на ниво. Имах проблеми и с цифровата, отделно техниците им тук не ставам, касиерката все не е на кеф - абе отвратилно отношение, все едно не съм им клиент. Направо ме отказаха. Като попитах, какво мога да направя, казаха, че могат да ме прекъснат след изтичане на договора. Не помня, дали ми споменаха за неустойки. Аз имах още 1-2 месеца и за този период си пуснах отделно кабелен интернет, а след изтичане на договора, минах и на друга кабелна.
Предполагам, че ако поискаш да прекратиш договора преди изтичането му, ще те накарат, да си платиш оставащите такси до края му. Едва ли ще ти ги опростят. Peace

# 2
  • Мнения: 1 298
Пиши им писмо с описание на оплакванията ти от качеството, поради което не е редно да дължиш неустойка. В писмото пиши, че ако не ти опростят официално неустойката, ще се обърнеш към Комисията за потребителя. Ако не се съгласят - обърни се!

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Не са ни правили проблем на нас,но пък аз за всяко нещо звънях и си мисля,че си отдъхнаха от мен/както и аз от тях де/.Всъщност ние не бяхме с трипъл плеи,а имахме само кабелна и интернет.Отказахме се само от интернета а им ползваме цифровата и аналоговата ТВ.

Общи условия

Активация на акаунт