сънливо бебе на 2 месеца

  • 1 628
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте мами, беба е на 2 месеца и днес цял след обяд спи, суче вяло, не е акала и това леко ме притеснява.
Температурата и е 36,7 и повърна 2 пъти нещо жълтеникаво, ако някои е имал същите проблеми моля да сподели.
Защото ще мога да я заведа на доктор 4ак утре сутринта

# 1
  • Мнения: 961
Най-добре се обади на педиатъра!
Може да няма нищо сериозно, но бебка е много мъничка за да изчакваш до утре сутринта, без да си обсъдила състоянието й с лекар! Поне аз така бих направила! Когато се касае за бебета и малки деца съм на принципа "по-добре да тормозя докторите и да направя излишни консултации, отколкото да рискувам здравето им"!
Стискам палци бебка да е добре!  Hug

# 2
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
Според мен пък може да изчака до утре след като няма температура. Така или иначе вече е късно и освен спешното няма къде другаде да се отиде. Това, че не е акала не е проблем ако е изцяло на кърма.

# 3
  • Мнения: 496
Най-добре се обади на педиатъра!
Може да няма нищо сериозно, но бебка е много мъничка за да изчакваш до утре сутринта, без да си обсъдила състоянието й с лекар! Поне аз така бих направила! Когато се касае за бебета и малки деца съм на принципа "по-добре да тормозя докторите и да направя излишни консултации, отколкото да рискувам здравето им"!
Стискам палци бебка да е добре!  Hug
  Peace
Консултацията никога не е излишна. Чувала съм както от майки, така и от лекар, че не всички бебета се изхождат ежедневно. Мен би ме притеснило жълтеникавото, което е повърнала. Моите и двете като са повръщали, кърмата си е белезникава - дано друг се включи по въпроса.
Надявам се бебка да е добре! Чуй се с педиатъра дори да не може да я види днес.

# 4
  • Мнения: 9 467
Най-добре се обади на педиатъра!
Може да няма нищо сериозно, но бебка е много мъничка за да изчакваш до утре сутринта, без да си обсъдила състоянието й с лекар! Поне аз така бих направила! Когато се касае за бебета и малки деца съм на принципа "по-добре да тормозя докторите и да направя излишни консултации, отколкото да рискувам здравето им"!
Стискам палци бебка да е добре!  Hug
Peace
Не се притеснявай да търсиш педиатъра-все пак това му е задължението.

Общи условия

Активация на акаунт