Не знам какво да правя

  • 2 264
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 471
Здравейте (надявам се темата да е за тук) Simple Smile и съжалявам,ако се повтаря Peace
Ще са ми от полза вашите съвети bouquet

Много съм объркана......Не знам вече Аз ли не съм добре , побъркана ли съм.....Той ли ме прави на луда Rolling Eyes
С моя приятел сме от 3 г. заедно ,много се Обичаме.....Но от доста време насам той все си измисля някакви странни малки лъжи Tired или извинения за най малкото нещо.И най важното ,че тия неща са незначителни ,не е нещо важно  Naughty
Например:
Вчера беше до еврофутбол с приятел....и отидох аз нещо да си взема от якето и гледам от неговия джоб се показва една мартеничка , кожена много хубава , не си я беше сложил, носи само мойте на ръката...и като се върна го питах..някой друг подарил ли ти е мартеничка,освен мен и той ми казва Не!...и ми стана много странно , че скри   newsm12..........
друг пример :
Петък по принцип е деня ,в който всички излизат вечер на вън да отпуснат...От предния ден се бяхме уговорили да излезнем  в петък и ние ,но идва той и вика : на мен не ми се излиза ,много ми и тъпо...и т.н. Аз казвам : Добре,няма да излизаме ..#Cussing out
Минават се 4 дена  през ,които не сме правили секс, отивам у тях и му правя какви ли не намеци ,той не реагира...накрая му казвам какво искам , а той с цялата си наглост ми вика :стой спокойна  newsm78  ..... и чак вечерта ,когато на мен ми мине мерака за секса ,на него му се прави....Shocked
защо му е да ме лъже за толкова малки,незначителни неща   #Crazy
незнам вече какво да си мисля Ама ми е много гадно Tired, Може би аз си бутам някакви филми и си мисля ,че ми изневерява или си внушавам нещо  Rolling Eyes

Благодаря ,че го прочетохте  Peace :bouquet

# 1
  • Мнения: 943
Ми да ти кажа.... newsm78 не видях нещо кой знае колко нередно,даже хич! Не мога много добре да те разбера, а и може би има и други подробности,които ти си знаеш и се е натрупало.Аз така от 2-3 примера не мога да ти кажа на какво ми прилича  Thinking
Сори, мнението ми едва ли ти в от полза,но все пак.... Peace късмет

# 2
  • София
  • Мнения: 17 142
Аз във втория пример не разбрах за какво те е излъгал?
Иначе леко инфантилно писание, дано не си над 20, че срамота  Laughing

# 3
  • Мнения: 25 449
На колко години си, малката?  Mr. Green
Отсега да си знаеш, че мъжете не са като хората. Това, което на теб ти се струва редно или нередно, при тях често е точно обратното.
Мартеница в джоба? Най-вероятно да е забравил даже кой му я е дал. Повечето мъже помнят като маймуните - цели 2 минути и половина. Поне що се отнася за толкова важни неща за една жена като кой какво кога ти е дал. Мъжът не е така - той мушка в джоба и забравя, защото има да мисли за къде-къде по-важни неща - като какво точно му се яде за вечеря и дали му се ... в момента или му се пикае.
Нищо чудно и да я е купил за някого - майка си например. Много е срамно за един мъж, особено в невръстна тийн възраст да си признае, че е помислил за майка си, камо ли пък да и е купил нещо.  Naughty
Твърде възможно е понякога на човек да не му се излиза, колкото и да ти се струва невероятно. Особено, ако има финансови проблеми, а гаджето очаква пълна програма за вечерта.
Въпреки че младите мъже не мислят за нищо друго, освен за секс, случва се понякога да не им се прави точно в момента, в който приятелките им пожелаят. Не е задължително причината да е наличието на друга. Но не забравяй да ползваш презервативи за всеки случай. Четири дена... Хм.  Whistling
Извод - не се вкарвай във филми, рано ти е още. Почакай първо да се ожените и тогава.  Laughing

# 4
  • Мнения: 194
Е, кака е била изчерпателна Laughing

А...ти..?

Абе , блазе ти Mr. Green Laughing

# 5
  • Мнения: 471
Май малко съм прекалила с НЕРВИТЕ и  май много му мисля  Laughing Прави сте ,че не е кой знае какво  Crazy Ясна е работата  Laughing  Мерси на всички   bouquet  и това което прочетох си е така ..... Няма да се вкарвам във филми  ooooh!  Crazy поне ми стана малко по-добре bouquet

# 6
  • Мнения: X
Че ти от това ако се нервиш....ако знаеш какво те чака!

# 7
  • Мнения: 90
според мен мъжа ти(приятеля ти) е малко разсеян..и не влага кой знае какъв смисъл в тези неща които ти се бият на очи...

Аз бих говорила с него..защото в една връзка ако нямате откритост за всичко-не знам за какво доверие ще става дума..
 newsm78
Успех..та дано се оправите  bouquet

# 8
  • Мнения: 1 259
Не мисля че имате голям проблем.... говори му направо... защо не го пита "А тази койена мартеничка от къде е"?

# 9
  • Мнения: 606
Виж сега!
Вие жените не сте като хората. Най-малкото нещо ви дразни. Я споко.

# 10
  • Мнения: 12 648
Щом си усетила промяна, сигурно има нещо. Или е решил, че вече си му в кърпа вързана и няма нужда да се напряга, или друго.

# 11
  • Мнения: 2 448
Ей добре се повеселих със сутрешното кафе с тази тема.  Laughing
Какви проблеми , какво нещо, припомних си годините на ранната си младост.  Crazy

Ти по всяко време като те пипнат ли си готова за секс? Може да е имал някакви физиологични неразположения в този момент примерно, няма да се излага да ги споделя, я.  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 372
Ехх, че хубаво време.
Аз пък като имах гаджета изобщо не им позволявах да се държат така "стой мирна", луди ставаха. Ама сега.....съм по ниска от тревата и както казват някои по-умни от мен - стана едно комплицитноооо.

Можете да го счетете и като отговор на темата "Опитомиха ли ви" - а не бе!!!!

# 13
  • Мнения: 41
много си си добре даже да ти кажа..... аз съм за откритите отношения и така с гадаене няма смисъл, щях да взема мартеничката от джоба му, да му припомня все пак какво имам предвид, и квото ме тормози да му го кажа, но с времето ще се опознаете по добре предполагам.....невинни лъжи винаги има

# 14
  • Мнения: 126
На колко години си, малката?  Mr. Green
Отсега да си знаеш, че мъжете не са като хората.

Ох добре, че има Каки да се учим от тях!   bouquet По точни думи не съм срещала - браво Кака   bouquet
 
А това "Стой мирна" - обикновено аз го казвам, ми така де по 3-пъти на ден ми е много на мен!

Общи условия

Активация на акаунт