от русо в тъмно кестениаво

  • 11 129
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Моля ви ако някои може да ми помогне да ми каже как от много светло почти бяло русо да си направя естествения цвят които е тъмно кестеняв ... Много се харесвам с руса коса но косата ми е адски истущена  Weary

# 1
  • Мнения: 13 623
Кестенява боя отгоре и това е. Първите пъти може да се поизмие, но на 2ро боядисване ще се наслои

# 2
  • Мнения: 0
цял куп идеи ми минаха през главата и аз мислех за този вариант и мислех да ходя на фризиор според вас дали има значение кои фризиор ще ме боядисва   Wink

# 3
  • Мнения: 13 623
Според мене има. До сега къде си се правила?

# 4
  • Мнения: 0
ами досега съм доволна от тази фризиорка .. тя ми направи русото  .. но чух за други по добри фризиори .. и съм много объркана ...  newsm12 искаше ми се никога да не бях си сменяла цвета на косата ..  smile3511

# 5
  • Мнения: 13 623
Ако си доволна от фризьорката ти е хубаво тя да ти направи по-тъмния цвят. С какви бои те е боядисвала?

# 6
  • Мнения: 0
Първия път беше с обезцветител .. но по лошото е че не знам каква беше боята

# 7
  • Мнения: 13 623
Бих ти препоръчала да се боядисаш сега с професионалните на Лореал. После ако и ползваш тяхната козметика косата ти ще живне значително! И слагай маски задължително.

# 8
  • Мнения: 0
благодаря ти много  Jaquie  мисля че ще опитам така дано да не си сасипя косата ..  newsm17

# 9
  • Мнения: 0
и все пак ако някои има други идеи .. по добри моля да ги сподели защото поне още седмица ще си ходя руса  Wink

# 10
  • Мнения: 13 623
Моля Simple Smile Имат и бои без амоняк които щадят косата. Пиши после дали си доволна Simple Smile Успех

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 869
Ами сега докато още не си се боядисала и направи една , две маски със бадемово масло и жълтък+вит.А, за да може малко да да се подхрани, тъй като след боядисване ако ги направиш от мазнината бързо ще ти падне боята...
Иначе при фризьор, но май е по-добре да я смениш твоята фризьорка след като те е докарала до това положение...
Успех...

# 12
  • Мнения: 23
Дори  да боядисаш косата си в кестеняво -изтощеното от русото пак не стои много добре помисли   си Naughty. Според мен  остани си руса ,но подстрижи косата малко , за да е по жизнена и започвай с домашно приготвени маски поне вендъж седмично ,за да се стабилизира по бързо...И внимавай с какви бой се боядисваш /супра не слагай на косата/избери добър фризьор и щадящи бои... момичетата са ти казали за лореал ,лонда професионални са добри.
успех  bouquet

# 13
  • Мнения: 2 407
Аз съм с 7-1 на алфа пар и стана уникален цвят.От русо.

# 14
  • Мнения: 2 448
Бих ти препоръчала да се боядисаш сега с професионалните на Лореал.

Подкрепям.  Peace Точно така се върнах към естествения си цвят след русото. После вече с други бои поддържам.

Общи условия

Активация на акаунт