как се организира раждането?

  • 528
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 41
Здравейте!Аз съм бременна в края на 6-тия месец.Термина ми е определен за 06.06,имам медицински причини за секцио.Искам да попитам мамите от Бургас,вече минали по този път,какво трябва да направя,за да си организирам раждането?Кога трябва да започна,кои лекари ще ми препоръчате,какво се заплаща предварително,откога трябва да се уговоря,за да не остана на произвола?Знаете ли кога ще отварят родилното във Ветрен и чували ли сте нещо за лекарите там?Изобщо ще се радвам на всякаква полезна информация,която споделите със мен,понеже това ми е първо бебе и много неща не са ми ясни  Sad

# 1
  • Мнения: 2 960
vqra_86 ,защо не питаш във темичката на мамите от Бургас.Там ще ти дадат по тячна инфо.как точно е във вашия град.
  А иначе щом си за секцио-отиди  още тези дни  в избраната от теб болница,да си избереш опериращ екип.Ще поискаш среща с анестезиолог -да определите каква ще е упойката ,подходяща за теб.Може да поискаш да видиш каква е обстановката/в смисъл стаите ,къде са бебетата ,кога ги дават на мама..../
По принцип във Варна се плаща след като мине секциото.Дават се официални бланки от болницата ,в които пише :при избор на екип...еди колко си пари.
За конкретни болници и лекари-да кажат мамите от твоя град.

Общи условия

Активация на акаунт