Какво " правите" докато кърмите??

  • 1 836
  • 37
  •   1
Отговори
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Това ми е въпроса?? Четете, гледате телевизия, пред компютъра.
Ще кажа и защо питам- може и да си внушавам, но бебето ми е неспокойно, ако докато го кърмя се заплесна с нещо от гореозброените.
Та, имате ли подобни наблюдения?? Или си внушавам??

# 1
  • Мнения: 1 152
Ох, не знам дали е правилно, но аз гледам телевизия, чета или говоря по телефона. А понякога просто си я гледкам.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 2 171
Обикновено докато кърмя чета форума Embarassed. Определено на бебето ми му е по-приятно да го галя и да го гледам докато кърмя, но пък и повече се разсейва да ми се усмихва и "говори" и забравя да суче.

# 3
  • Мнения: 3 092
Четях форума , някоя книга , гледала съм  и телевизия , както и самата бебка докато се храни  разбира се . Simple Smile
Не съм забелязала да е по неспокойна от това .

# 4
  • Мнения: 166
Докато беше малък и сучеше по 20-30 мин гледах телевизия. По-късно, когато поотрасна се разсейваше от шумовете и кърмех на абсолютна тишина.

# 5
  • Мнения: 666
Обикновенно гледам телевизия или говоря по телефона Rolling EyesИначе ако не правя нищо ще заспя докато я кърмя Blush

# 6
  • Мнения: 496
Определено на бебето ми му е по-приятно да го галя и да го гледам докато кърмя, но пък и повече се разсейва да ми се усмихва и "говори" и забравя да суче.
И ние сме така.  Simple Smile
Ако не я гледам тихичко докато се храни, чета книга или форума, понякога ТВ, но филм с надписи, плета.

# 7
  • Мнения: 292
Гледах телевизия понякога, но в повечето случаи (както и сега) предпочитам да я гледам нея, защото малко ми остана и се наслаждавам на моментите  Heart Eyes .

# 8
  • Мнения: 248
Като сме на левия шланг - играя Травиан  Embarassed
Като сме на десния - гледам я и я галя по главицата Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 579
ами,зависи в кой момент ще поиска да суче.Обикновено гледам да й обърна внимание,но се е случвало да чета,да гледам ТВ,да работя на компютъра,дори да се къпя,да рисувам и...да чистя с прахосмукачка  Laughing

# 10
  • Мнения: 1 558
Аз обикновено гледам телевизия или нея Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 1 139
Докато беше по-малък,често четях форума докато кърмех.
После минахме през период(по време на стачка ),в който кърмех права и си зяпах телевизия най-често.
Сега вече много ми тежи самото бебе и кърмя основно легнала,понякога гледам ТВ,друг път не,но при всички случаи не мога да говоря(например с мъжо),тъй като чуе ли ми гласа,пуска гърдата и ме зяпва с отворена уста Grinning

# 12
  • Мнения: 15
Обикновено гледам бебката как суче и се наслаждавам на близостта ни, но понякога чета книга, гледам ТВ или нещо на компютъра или чатя с приятелки.  Има случаи обаче, когато съм забелязала, че ако правя нещо, докато кърмя, дъщеричката ми се ядосва, неспокойна е, спира да суче и надига глава, за да види с какво се занимавам. Принципно обича да я кърмя на тишина и спокойствие и да си ме гледа или пък сладко да си подрямва.

# 13
  • Мнения: 9 776
Като гледам твойто бебче е малко и сигурно суче дълго време, та затова не те свърта. Аз  в началото в случаите, когато кърмех в хола, гледх тв. Но по-често сме в спалнята и особено сега вече гледам да сме на пълна тишина, защото иначе много се разсейва. Нищо не правя, освен да блея в стените. Мисля си разни работи. 7-8 минути минават много бързо.

# 14
  • Мнения: 1 691
Най-често гледам телевизия напоследък. Докато беше по-малък, го кърмех пред компютъра. Не е ставал по-нервен от липсата на "внимание".
Но братовчед ми едно време категорично не е позволявал на леля ми да гледа телевизия или да прави друго, докато го кърми - искал е цялото внимание на света. Явно си е до дете.

Общи условия

Активация на акаунт