програма: стягане на порите

  • 12 929
  • 35
  •   1
Отговори
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
искам да споделя с вас за един супер продукт, който ми се отрази чудесно

http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=4&id=25
в продължение на седмица го позвах, порите ми са по-стегнати, лицето ми се изчисти от петната от пъпки.
малко е агресивен и трябва да се ползва внимателно.
дала съм сума пари по некадърни козметички, които обещават и накрая - нищо.
в момента нямам и черни точки, кожата ми не е била толкова чиста от много време. препоръчвам  Peace

p.s. не, не съм дистрибутор на продуктите  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 5 647
Аз честно казано не съм доволна от този лосион. Много хвалби четох за него във форума, взех си го, но ми изгори лицето. Ползвах го около 2 седмици и го хвърлих. Ама вече е късно за такъв тип ексфолианти. Най-подходящото време е към края на октомври, когато слънцето е по-слабо.

# 2
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
и защо го ползва цели две седмици?! естествено, че ще ти изгори лицето, това е киселина...
аз го позвах 3 дена по 2 пъти и 4 дена по веднъж. лицето ми започна да се лющи леко и сега е ок.
 с 60-ти фактор защита нищо не може да ти стане в момента. Peace

сега ще го ползвам само поддържащо, по 2-3 пъти на седмица, освен това го разреждам с малко вода.

# 3
  • Мнения: 522
Ще го пробвам.

# 4
  • Мнения: 5 647
и защо го ползва цели две седмици?! естествено, че ще ти изгори лицето, това е киселина...
аз го позвах 3 дена по 2 пъти и 4 дена по веднъж. лицето ми започна да се лющи леко и сега е ок.
 с 60-ти фактор защита нищо не може да ти стане в момента. Peace

сега ще го ползвам само поддържащо, по 2-3 пъти на седмица, освен това го разреждам с малко вода.

Ти да не мислиш, че съм се мазала всеки ден с него и аз като теб 2-3 пъти седмично? Да, знам, че е киселина!

# 5
  • Мнения: 522
Дали ще е проблем като го ползвам да ходя на солариум?

# 6
  • Мнения: 5 647
Дали ще е проблем като го ползвам да ходя на солариум?

Проблем ще е. Пилинг и солариум са две взаимоизключващи се понятия.

# 7
  • Мнения: 71
не знам за този лосион, но аз току що ползвах два дена един избелващ  крем на биотрейд - мелабел.целта ми беше да премахна пигментацията под очите, която ми се появи след бременността.и на мен ми го препоръча една козметичка от скъп медико-козметичен салон.мазах се два дни сутрин и вечер - общо четири пъти и в момента под очите съм все едно някой ме е бушонирал.така здраво ми изгори кожата. вчера вечерта когато се намазах за последен път много ми щипеше и аз го изтрих. много е агресивен.отдавна не бях ползвала българска козметика и май вече завинаги ще се откажа да ползвам.дано само да не стане по-голяма беля с кожата ми.

# 8
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
чета и не вярвам на очите си.  Shocked Shocked

как може да ти препоръча някой крем, в който има киселини, за под очите??!! този крем е за лунички, старчески петна, петна от пъпки. защо реши, че става за под очи, където кожата е най-фина ...
в зоната под очите няма мастни клетки, нали се сещате какво настъпва ако там се  изсушава и то с агресивни киселини?
не е виновна козметиката, а този, който я ползва (или по-скоро не знае как).  Rolling Eyes

Последна редакция: сб, 07 мар 2009, 00:18 от karmacoma

# 9
  • Мнения: 3 698
искам да споделя с вас за един супер продукт, който ми се отрази чудесно

http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=4&id=25
...
Ползвала съм го преди време, също чудесно ми се отрази !

# 10
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Запис  Wink че се интересувам от начини и средства за стягане на "гадните" пори.

# 11
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
ами, сега е моментът, когато слънцето е по-силно не става, защото кожата губи защитния си слой по време на пилинга и има опасност от поява на петна.

ако нямаш белези, а целта е само свиване на порите, можеш да ползваш продукта само в проблемните зони (бузите).
ако видиш, че много ти щипе (което е нормално в началото), разреждаш мъничко или ограничаваш до веднъж на ден (по инструкция е 2 пъти).
просто продуктите са специфични и трябва да се нагаждат към типа кожа и реакция.
а не да се щавиш сума време и да чудиш защо, аджеба, ти е изгоряло лицето. Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 1 629
Въпросният тоник и аз съм го използвала, също и другия Мелабел. И от двата съм прекалено доволна! Grinning Есента пак ще си взена, защото сега довършвам един избелващ крем, после иде лято и не става. Като цялото фирмата е много добра. И серията им Акне аут е много добра, и не е скъпо.  Peace

# 13
  • Мнения: 1 324
А траен ли е този ефект? След известно време кожата не се ли връща пак в старото си състояние? След ексфолиращия тоник с какво се поддържате?

# 14
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
не знам дали е траен, ще кажа след време  Simple Smile

ако се поддържа кожата с тоника, може би ще е, но не трябва да се  прекалява.
поддържам се с крема им Мелабел 60 фактор защита пак на Биотрейд. обаче е малко сухичък, а и кожата допълнително се изсушава от продукта. може отдолу да се слага малко някакво етерично масло (примерно), но да няма вътре витамин А.
трябва да имате и ексфолиант, защото лицето почва да се лющи леко.
честно казано, нямах време да търся нещо хубаво и ползвам на Регал една пилинг маска с частици и ми върши добра работа.
отделно имам едно парче копринено, с което си ексфолирам лицето, докато се бели  Simple Smile това продължава 2-3 дни  Peace

Общи условия

Активация на акаунт