96 СОУ, 79 СОУ или 90 СОУ, !!!!!!!!

  • 9 628
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Здравейте на всички! Моля ви дайте ми съвет къде да запиша сина ми,който сега е в 5 клас.Търся училище с усилено изучаване на испански като първи език и английски като втори.Тези които съм си набелязала, са 96, 79 или 90. За 90 вече получих доста лоша информация,чак ме хвана страх.Естествено като всяка майка търся и училище с по малко агресия.Моля ви дайте си мнението,къде е по добре да запиша детето.До 4 клас е учил в чужбина и не че има значение,но е свикнал на по малко агресия.В сегашното училище,където учи е много зле.Спешно трябва да намеря по добро училище.А знаете ли дали някое е гореспоменатите има собствен транспорт.

# 1
  • Мнения: 2 716
Учила съм в 79-то. Прилично квартално училище (визирам агресивността) с разширено изучаване на информатика.
Другите 2 също са в Люлин нали?
Можеш да запишеш детето в 129-то. То е ведна сграда с испанската гимназия. Децата са сладури.
Синът ти ще пътува малко повече, но пък е вече голям.

# 2
  • Мнения: 1 615
Eliada, опитах се да ти пиша на лично, но ти е пълна кутията.
Нямам инфо за 90-о, но брат ми е доста по-млад от мен - може да знае нещо, ще го попитам, а ти си разчисти пощата Simple Smile
За агресия и наркотици се говори за почти всяко училище - не знам какво да кажа...
Ако си 10-и м.р., 56-о ти е по-близо, а то минава за добро в квартала, май...
79-о е безспорният Люлински фаворит, но не знам да има в него испански:
http://www.acad.bg/gandi/

# 3
79 СОУ е наистина най-доброто в Люлин.Испанският се изучава като втори чужд език след 8 клас. В малките класове се учи само английски. Разгледайте училището на новия сайт: http://79sou.com/

# 4
аз съм уча в 90 то много хубаво училище !

# 5
  • София
  • Мнения: 482
Разочаровах се от критериите за прием в 79-то, които прочетох в сайта им, малък клас имам предвид.

# 6
  • Мнения: 1 615
bi_bi,
защо се разочарова? Това са критериите за предимство във всички училища. Според мен, просто лошо са го написали. Ако живеете близо, и вие ще сте с предимство Simple Smile Ти тази година ли ще имаш първолаче? Ако проявяваш интерес, ще ти изровя линковете към други теми за люлинските училища в района на 79-о.

# 7
  • софия
  • Мнения: 66
Момичета,

Искам да ви помоля за инфо за добрите начални учители, които ще поемат 1-ви клас тази година в 79 СОУ Индира Ганди.

Благодаря.

# 8
  • Мнения: 3
Здравейте на всички! Моля ви дайте ми съвет къде да запиша сина ми,който сега е в 5 клас.Търся училище с усилено изучаване на испански като първи език и английски като втори.Тези които съм си набелязала, са 96, 79 или 90. За 90 вече получих доста лоша информация,чак ме хвана страх.Естествено като всяка майка търся и училище с по малко агресия.Моля ви дайте си мнението,къде е по добре да запиша детето.До 4 клас е учил в чужбина и не че има значение,но е свикнал на по малко агресия.В сегашното училище,където учи е много зле.Спешно трябва да намеря по добро училище.А знаете ли дали някое е гореспоменатите има собствен транспорт.
90 е ужасно!! На скоро стана кражба и се крият престъпници в междублоковите пространства и дебнат да ограбват хората! скъсали са ухото на жената заради една обица. Аз сега отписвам моето дете от там

Общи условия

Активация на акаунт