смях за моя сметка

  • 2 923
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 418
Искам да споделя с вас нещо.От страна на БМ ние сме две сестри и двама братя.Всички ние сме с тьмни коси и тьмни очи.На всички нас децата са руси.На единия брат и сестра ни децата са сьс сини очи,а моето и на другия брат са с тьмни очи.Понеже моят мьж е по мургав от мен като се сьберем с приятели и те все се закачат нещо от рода "Е,а кажи сега Алекс/детето ми/ на кои е толкова рус".Моят отговор е "как да ти кажа като не го познаваш"Следва един смях...Те си мислят че се маитапя,ама не подозират че казвам самата истина.

# 1
  • Мнения: 3 715
И мен ме питаха в детската градина защо всички момченца приличали на майките си, пък моето приличало на баща си, та им казах, че е защото майка му я е нямало на раждането му и понеже не знаят, че е осиновен, помислиха, че се майтапя и се смяха. То и аз си се майтапя де, но ми е по-забавен факта, че се майтапя с тяхното любопитство и го приемам като майтап за тяхна сметка.

# 2
  • Мнения: 2 172
 Laughing

Последна редакция: пт, 13 мар 2009, 08:17 от аистенок

# 3
  • Мнения: 2 084
Мен са ме питали как съм ги износила като съм толкова дребна. Отговарям "с кенгурИТЕ". И как ги роди - "с мерак".

Общи условия

Активация на акаунт