Какво да подаря на учителка за 8 март?

  • 15 447
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 898
Моля Ви дайте ми идеи,какво мога да купя до 40лв.А и за приятелките ми,вече се изчерпах откъм идеи newsm78благодаря  bouquetИ мноого вълнуващ празник Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 2 803
За нашата учителка, гледахме кутия за бижута, свещник с поставка и ароматна свещ, чаши за кафе от костен порцелан, красива картина и рисувана керамика. В магазините за сувенири е пълно с красиви неща, които остават за спомен. Иначе за приятелка купувам козметика.

# 2
  • Мнения: 1 898
Мерси за идеите Peace  bouquet

# 3
  • Мнения: 151
Аз за госпожите купих по едно цвете в саксия Peace

# 4
  • Мнения: 156
Аз за госпожите купих по едно цвете в саксия Peace
И аз така Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 3 880
на нашите 3 учителки и 1 директорка в детската градина смятам да подаря по една книга - Автобиографията на Лили Иванова Peace

# 6
  • Мнения: 9 429
Цитат
на нашите 3 учителки и 1 директорка в детската градина смятам да подаря по една книга - Автобиографията на Лили Иванова
Не всеки харесва Лили Иванова.

# 7
  • велико търново
  • Мнения: 585
аз няма да и купя и едно цвете даже. защото няма да организира тържество за празника 8 ми  март.

# 8
  • Мнения: 511
Аз купих символичен подарък на госпожите на малката-сувенири (поставка за снимки)във формата на цвете
а на големия нищо-защото му е господин

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Аз,заедно с още една майка ,направихме на госпожите кошници,в които сложихме бутилка вино,две чаши,луксозни свещи,кутия бонбони"Мерси"(като послание),картичка,Опаковахме ги луксозно и ги украсихме,госпожите бяха наистина очаровани-пролича си.Една такава кошница излиза около 30-40лв. Peace

# 10
  • Мнения: 2 803
Аз,заедно с още една майка ,направихме на госпожите кошници,в които сложихме бутилка вино,две чаши,луксозни свещи,кутия бонбони"Мерси"(като послание),картичка,Опаковахме ги луксозно и ги украсихме,госпожите бяха наистина очаровани-пролича си.Една такава кошница излиза около 30-40лв. Peace
Поздравления! Много е оригинална идеята ви!  newsm10

# 11
  • София
  • Мнения: 3 880
Цитат
на нашите 3 учителки и 1 директорка в детската градина смятам да подаря по една книга - Автобиографията на Лили Иванова
Не всеки харесва Лили Иванова.

знаех си, че ще има такъв коментар Mr. Green

# 12
  • Мнения: 2 082
не всеки харeсва лили иванова,а защо мислите,че всеки харесва разни сувенири и вази.особено учителите,които през годините са се напълнили с разни кичозни вещи...
идеята за книгата ми хареса,още повече ,че книгите не са евтини,а както знаем заплатите на госпожите са малки  Wink
идеята с кошницата също не е лоша...
за приятелките също може някаква книга според интересите...

Последна редакция: сб, 07 мар 2009, 21:19 от nano

# 13
  • Мнения: 1 844
ами аз като учителска щерка ще ви кажа,че наистина през годините учителите са нагледали и нарадвали на разни сувенири и хич не им се радват чак толкова,колкото от любезност показват. Mr. Greenно пък подаръкът е просто жест,това трябва да се оцени най-вече.а ако пък искаш наистина да зарадваш човека с подаръка си,измисли нещо,което ще му е приятно да има.определено учителка обаче няма да се зарадва искрено на 20-тата си керамична фигурка или саксия,която няма къде да сложи.

идеята с луксозна кошница например с вино,две хубави чаши и бонбони е далеч по-добър подарък.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Ние събрахме пари (не че всички дадоха  ooooh!) и днес купихме един комплект парфюм с лосион за тяло - маркови, а капакът на кутията става за рамка за снимка. Оставихме и 25 лв. за хубав букет и това е.

Общи условия

Активация на акаунт