Евтини пломби в София

  • 1 110
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 153
Боли зъб  с кариес. Нямам осигуровки, съкратен сам миналата година декември. Сега ще постъпя надявам се на ново място март но докато станат нещата а времето минава..парите са ми на свършване.

Знаете ли дали изобщо някъде в София правят пломби амалгами за 30-40 лева, толкова мога да дам.

 Sick

Моля помогнете. Изчетох няколко теми тук но никой не дава конкретни цени.

# 1
  • София
  • Мнения: 708
В стоматологичния факултет са и по-евтини. Правят ги студенти, но конкретни цени в момента не мога да ти кажа. Ако искаш ще проверя в понеделник.
Имаме и амалгами, и полимери, но не мога да ти кажа каква ще ти сложат- зависи от случая.

# 2
  • Мнения: 93
Че за 40-50 лв, може и фотополимерна пломба да ти направят. Но няма да е толкова качествена.

# 3
  • Мнения: 153
Искам амалгама за 10 лева

# 4
  • София
  • Мнения: 708
Попитах за цени при нас. Около 5-6 лв излиза пломба от амалгама, 10-ина лв от фотополимер.

# 5
  • Мнения: 1 322
addrianna, доколкото разбрах работиш в Стоматологичния факултет. Д-р Факих там ли работи и ако може някакви координати?

# 6
  • София
  • Мнения: 708
Не, не работя, студентка съм там.
Д-р Факих (вече доцент) работи при нас, да. Нямам координати, но мога да потърся.

# 7
  • Мнения: 1 322
Ще съм ти благодарна.

# 8
  • Мнения: 1
Ако някой ми даде кординатите на тези "стоматологични студентки"нека пише,че преди два дена ми падна една много стара пломба и ми се изка да я оправя,че чубството е неприятно,и ако може и някой друг зъб.

# 9
  • София
  • Мнения: 708
Отиваш в стоматологията и разпитваш. В момента обаче сме в сесия и не знам кой поема пациентите. ?Мисля че има специализанти, които работят, но не съм сигурна кога, какво, защо и как.
От септември обаче заповядай Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт