Публикувай разказ, за най-добрия човек, който познаваш

  • 4 300
  • 44
  •   1
Отговори
Здравейте,
Започвам тази тема с намерението да открия доброто във всекиго от вас. Разкажете кратко и интересно нещо за най-добрият  човек  досега в живота ви и защо е такъв във вашите очи, за да открадне всеки от нас, частица добрина в сърцето си.
Мойто мнение е без да обиждам никой, че българите сме ужасно лоши хора, но все пак ако забелязваме добрината на хората около нас, това със сигурност ни прави по-добри. Този човек може да е близък...може да е непознат...нека афишираме постъпката му и го направим ГЕРОЙ! Hug

# 1
  • Мнения: 2 161
Здравейте,
Започвам тази тема с намерението да открия доброто във всекиго от вас.
Много лошо начало.Не ми допада снизхождението,с което пристъпваш.Въпреки разперения емотикон.

# 2
Затова е лошо началото....

# 3
  • Мнения: 3 634
Някакъв конкурс ли ни организирате, награди ще има ли?

Чакам Вълчан да те скастри за аватара.

# 4
  • Мнения: 12 648
Здравейте,
Мойто мнение е без да обиждам никой, че българите сме ужасно лоши хора,

Ами аз съм българка. И повечето ми познати са българи. Какво да кажа.

# 5
Наградата за теб ще е, ако си прочетеш името в някоя от историите Simple Smile

# 6
  • Мнения: 804
Здравейте,
Започвам тази тема с намерението да открия доброто във всекиго от вас.............
Мойто мнение е без да обиждам никой, че българите сме ужасно лоши хора, но все пак ако забелязваме добрината на хората около нас, това със сигурност ни прави по-добри.  Hug


Като  прочета подобно обобщение, ставам адски лоша!

# 7
Мадам Х, кажи че се гоордееш с това, ако го мислиш наистина  bouquet

# 8
Защо тогава си се олицитворила с Библия

# 9
  • Мнения: 12 648
Мадам Х, кажи че се гоордееш с това, ако го мислиш наистина  bouquet

С кое  - че сме лоши ли? Не, не го мисля.

# 10
  • Мнения: 3 634
Наградата за теб ще е, ако си прочетеш името в някоя от историите Simple Smile

Да не са се бъгнали тинейджърските форуми?!

# 11
  • Мнения: 2 388
Мойто мнение е без да обиждам никой, че българите сме ужасно лоши хора, но все пак ако забелязваме добрината на хората около нас, това със сигурност ни прави по-добри. 

Думите, които ще напиша най - вероятно ще те обидят, затова временно ще се въздържа.

# 12
До тук всички отговори потвърждават мнението ми. Не търся вас....а тези около вас! И алкохолика няма никога да си признае, че е пияница....утешете душата си с още злоба, ако искате  bouquet

# 13
  • Мнения: 2 388
До тук всички отговори потвърждават мнението ми. Не търся вас....а тези около вас! И алкохолика няма никога да си признае, че е пияница....утешете душата си с още злоба, ако искате  bouquet

Забележи колко полезна е за теб темата. Като роза сред бурени си.
По-добре ли се чувстваш?

# 14
Нека всички да го почувстват!

Общи условия

Активация на акаунт