моля за съвет

  • 2 520
  • 25
  •   1
Отговори
И моя ред да вляза като гост.
Здравейте.
Разведена съм, с едно дете. От три години имам връзка с ерген, без деца. Много хубави моменти имаме заедно. Но за три години той не пожела да се види с дъщеря ми, нито веднъж не е казал че иска да живеем заедно - нищо. А аз не съм мома, годините си текат, искам някого, който да играе ролята на баща, или поне да се интересува от нея, поне шоколад да и вземе. Не разчитам на него финансово, не му изневерявам, имам надежди че ще се съберем, но......
Той мълчи вече четвърта година, виждаме се веднъж - два пъти седмично, правим секс и това е. Не познавам дори приятелите му. Мислех, че искам само море от любов, но напоследък се замислям дали имам това. Реално ние не излизаме заедно,(виждаме се в квартирата му) той не споменава за нищо сериозно, само каза че не иска да има деца. Тогава какво иска? Да продължа ли да се виждам с него?

# 1
  • Мнения: 2 175
Кавото иска - има го..
Удобна си му - секс, когато пожелае, дете си имаш-т.е - няма да искаш от него..
Той си е ок, не иска и не му трябва промяна..

Въпросът е ти защо чак сега се замисляш над това??

# 2
  • Мнения: 2 723
Е добре де, за 4 години не се ли разбрахте кой какво иска?
И защо просто не го попиташ как мисли да я карате?
Кажи си ти какво очакваш виж той какво може да ти предложи...
Аз познавам ориятеля си от 8 месеца и сме много наясно за това кой какво очаква от бъдещето.
С 2 деца изобщо не мисля да си играя на любовница 4 години Stop
Не си на 15, кви са тия недомлъвки ooooh!

# 3
  • София
  • Мнения: 17 144
Ми то това не е връзка, това е секс.
Ако искаш връзка търси другаде, определено не тук.

# 4
Простичко е, мисля че го обичам, затова седя при него

# 5
  • Мнения: 2 723
Простичко е, мисля че го обичам, затова седя при него

Ами стой си тогава... Whistling

# 6
  • София
  • Мнения: 17 144
Ами тогава какво точно искаш от нас?
Реалното положение е, че това не е връзка и няма да има развитие - ако искаш да чуеш истината.
Ще се промени ли нещо - няма. Можеш ли да го  убедиш да си играете на семейство - не.

# 7
  • Мнения: 1 023
какво й е лошото на тази връзка?!
не ти е в къщата, на пералнята, на дивана.
детето ти ли4но и необезпокоено, няма балансиране.
баси кефа.
дай боже всекиму такива отношения!
амин.

# 8
напълно съгласен с милк.

Трябва да се радваш.В крайна сметка получаваш само плюсовете.

# 9
  • Мнения: 613
Да продължа ли да се виждам с него?

Пишеш, че го обичаш и предполагам се страхуваш да предприемеш сериозен разговор с него.

Аз, лично бих говорила. Такива отношения на изчакване с години, биха ме изнервили безкрайно. За мен това не е любов.

От това, което той би ми казал, бих взела решение дали да продължа да го виждам или не.

Сегашното ви виждане за мен = на губене на време, особено след като имаш други очаквания от връзката си.

# 10
  • Мнения: 481
Не зная какъв съвет търсиш.
Ти сама трябва да си прецениш какво искаш от живота си и дали тази връзка ти дава това, което търсиш.
Щом си написала тази тема, означава, че не си доволна от ситуацията.
Аз не бих живяла по този начин толкова дълго време.
Секса си е секс.
Но живота си продължава.
И дали искаш да го живееш по този начин?
Ти сама трябва да си дадеш отговор на въпросите, които сама си задаваш.
Обичаш го - какво обичаш в този човек? Секса? Защото от това, което си написала друго не става ясно.
Ако си търсиш сериозен човек, който да бъде до теб и да ти бъде и опора и любим, явно това не е Човека.
От тук нататък решението си е само твое.

# 11
  • Мнения: 2 249
е то е очевадно колко насериозно те взима  newsm78-да не се прихласва по детето ти ок-ама да не излизате заедно и да не познаваш приятелите му Shocked-та ти изобщо имаш ли връзка ? newsm78няма да се изненадам ако се окаже ,4е сте няколко на клона(сори ако съм груба-ама на мен така ми изглежда)

# 12
  • Мнения: 238
Бягай и не поглеждай назад! И гледай преди да инвестираш още няколко години в друга връзка да си изясняваш подобни важни за теб въпроси по-навреме. Успех!

# 13
  • Мнения: 251
Явно той не те взема на сериозно!
И какво означава "Много хубави моменти заедно", къде само в леглото  :shock
Ако искаш само секс, значи си при точния човек, но ако искаш повече, вече доста си закъсняла!
Самият факт, че той не се интересува от детето ти не те ли притеснява  newsm78
Сама трябва да избереш!
Успех!  Hug

# 14
 Има хора, които не обичат деца около себе си и явно твоя човек е от тези хора. Познавам такива. Това не значи, че не те обича, но явно не иска да се събирате заедно. Удобна си му, има жена в леглото, няма ангажимент към теб и детето, идеално за него. Ти обаче искаш нещо по-вече, но той не е човека, който ще ти го даде. Имаш две полужения или си стоиш с него и се възползваш и ти от хубавия секс и неангажираността или разговаряш с него по въпроса и ако не иска да се събирате си поемаш пътя без него. Успех в избора!
 П.С. И аз мисля като Милк, бих се радвала на такава вризка.

Общи условия

Активация на акаунт