Оскъдна менстуация

  • 12 516
  • 29
  •   1
Отговори
Здравейте,
от известно време чета този форум и днес и аз реших да споделя своя проблем с надежда някой да ми отговори дали е имал подобен и за колко време се е решил. От известно време правим опити за второ дете, но не се получава. Забелязах, че цикълът ми не е като преди продължителен 5-7 дни, а е доста оскъден 3-4 дни. Предстои ми посещение на лекар, но искам ако на някой му се е случвало да разкаже как се излекувал и колко време му е отнело лечението.

Благодаря предварително на Всички които ще отделят от свободното се време

# 1
  • Мнения: 1 775
Да не би да си увеличила физическата активност. Четох някъде, че физически активните жени имат по-кратък цикъл с не толкова обилно кървене.

# 2
Не не съм си променяла начина на живот.

# 3
  • Мнения: 148
А защо смяташ че ти трябва лечение моята М сащо продължава 3  4 дни неразбирам това проблем ли е?

# 4
  • В светлото бъдеще на своята приказка...
  • Мнения: 222
Аз не мисля, че това е повод за притеснение, но все пак лекарят ще заключи. Лично при мен продължителността на цикъла доста пъти се е случвало да бъде повлияна от определени стресови ситуации, предполагам че и при теб се е получило нещо такова. Не си създавай излишни поводи за тревога, отпусни се, консултирай се със своя гинеколог и дано опитите за второ бебче скоро дадат желания резултат. Наслука.   bouquet

# 5
  • Мнения: 113
Moiat cikul stana po-oskuden no sled abort Sad
OBIKOLIH obikolih dosta lekari ,pravih si izsleedvania na hormonite,-vsichko v normata!!!Vsichki mi kazaha 4e nqma mqsto za pritesnenie i ne e problem,inakraq prosto se primirih.
E oshte nqma bebe ama silno se nadqvam skoro da se poluchi!!!
Otidi na lekar vig si hormonite i deistavite po vuprosa mejduvremenno smile3503

# 6
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 307
И за мен по-оскъдната понякога менструация не е повод за притеснения. За да не се треводюжиш обаче, можеш да споделиш на лекаря ти и той да прецени.

# 7
Благодаря Ви за отговорите.
Притеснява ме тази оскъдна менструация, защото никога не ми е била толкова слаба и при положение, че не мога да забременея мисля че имам някакъв проблем но се притеснявам дали може да бъде разрешен.

# 8
  • Мнения: 113
ot kolko vreme pravite opiti?i ot kolko vreme e takava menstruaciati?
Ako naistina otdavna probvate za bebeche nai-dobre se suvetvai s lekarq ti

# 9
  • Мнения: 1 243
Моя цикъл преди да родя беше 5-6 дена а след като родих се промени на 3-4 дена и не тече по много както преди.
Говори с лекар някой специалист Peace

# 10
  • Мнения: 568
На мен по едно време кървенето ми се скъси от 6-7 дена на 3-4... Голямо чудене се чудех хубаво ли е това или не и каква е причината, докато един ден не попаднх на статия в интернет за влиянието на витамин С върху цикъла. Та тогава ми простветна от къде идва работата  Crazy  ooooh! Точно тогава го пиех всеки ден и то в големи количества заради един кожен проблем  Rolling Eyes

# 11
  • В светлото бъдеще на своята приказка...
  • Мнения: 222
Аз имам приятелка, която при по - голяма консумация на кисели продукти споделя същия проблем, колкото и странно да звучи. Rolling Eyes При нея това предизвиква по - кратък и слаб цикъл, ако не се съобрази с приемът им, така че съм склонна да допусна за напълно възможно и това, което е написала по - горе desitalee. Peace

# 12
Благодаря Ви за отговорите, но при мен не е нито от Витамин С нито от кисело.
По горе момичетата споменават също за оскъден цикъл. Ако се включат пак в темата дали биха обяснили за тях какво е оскъден цикъл /като количество и ли като разход на превръзки/.

# 13
  • Мнения: 113
mi az ponqkoga moga da izkaram purvia den samo s edna prevruzka,i vtoria taka :oops:i posle ako mi zacapva po 2-3 dena pak dobre 6te!!!
ama razlichno,ponqkoga mi idva i po-obilno!!!pri teb kak e?
dane bi sled kato si rodila purvoto ti detence i ot togava da e tazi promqna,za6toto kazvat che sle rajdane i sled abort cikula se promenq!!!

# 14
  • София
  • Мнения: 10 692
на мене ми беше 5,6 дни дъъълги години наред, през януари 2009 ми дойде за няма и 3 дни и тогава и забременях...вярно неуспешно но ...с такъв кратък цикъл стана...та не мисля че е проблем newsm78
а и не съм пила витамин ц та да ми стане по-къс от това..... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт