Отговори
  • Мнения: 155
Здравейте момичета ,
дали сте имали такива скъпи и харесвани от вас предмети в къщата си ,от който НЕ желаете  да се отървете и знаете ,че ВИ вредят ? Повярвайте ми  аз го изпитах върху себе си - не вярвах в тези неща  и ги задържах до последно ...докато не .. се убедих ..нямат място в къщата ми  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 726
Би ли разяснила, не схванах идеята, защо трябва да го махаш ако толкова ти харесва? newsm78

# 2
  • Мнения: 6 039
да, имам
с една част се разделих, с друга съм на път.

# 3
  • Мнения: 917
Kak разбра, че ти вредят?  Shocked

# 4
  • Мнения: 90
А бе... само аз ли нещо не схващам? newsm78

# 5
  • Мнения: 155
мацки с това шега НЕ бива -както аз си мислех ....измислици ,глупости?!
 в къщи имах страшно красиви маски / червен абанос внос от Лагос- жестока изработка   / .От както влязох в този дом се напатих  ..............., ооох ххх   защото НЕ вярвах  в такива неща - моята положителна енергия ,позитивно мислене отиде подяволите, ще победя   дори и да има нещо такова  .........не било така......Sad
След няколко месеца дойде на гости семеен приятел/ споделям това , за да не пати някой неинформиран като мен /  ,който има контакти с негови познати  във Ватикана ,има   колеги в НАТО  и  сподели потресаваща информация - моя мъж още не вярваше на  такива неща, аз обаче настоях  , въпросните"красиви  маски "сега са  в мазето   - Питайте  мъжа ми дали би ги приел  отново в къщи -НЕ !!!:)

# 6
  • Мнения: 917
Kakви неща

# 7
  • София
  • Мнения: 13 200
A в мазето не вредят ли?  Rolling Eyes Crazy

# 8
  • Мнения: 483
мацки с това шега НЕ бива...............

Това звучи доста страшно, но не се разбира за какво става дума...Може ли, малко по-подробно? Mr. Green

# 9
  • Мнения: 1 726
Аз съм изключително заинтригувана от ролята на НАТО-то в цялата работа, моля за разяснение #Crazy

# 10
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Имах едно растение, влечащо, много си го харесвах, бях го пуснала да ми обиколи тавана, много красиво стоеше. Не веднъж са ми обръщали внимание, че това не било хубаво, носело само неприятности. Но аз не - харесвах си го. Но дали защото аз го вдигнах да обикаля високото, а то по принцип си тръгва надолу или зле му беше поддръжката, започнаха да му капят листата, на пролет се възстановяваше, но само в края, в средата остана голо и си загуби красотата. Веднъж  с по-основно чистене го махнах, че ми омръзна да събирам сухи листа. Не забелязвам разлика отпреди и сега,  когато го няма. Всичко е в главата, като си наумиш, че нещо ти влияе зле, то и така става.

# 11
  • Мнения: 4 300
Не, не ми се е случвало до сега. Забелязвам обаче, че ако нещо почна много да му се чудя къде да го завра и не предприема мерки ( да го прибера в гаража или някъде в килер) се чупи Mr. Green Господ явно си знае работата.
За маските съм чувала по принцип суеверия, че не е добре да се държат в къщи. Харесват ми, но нямаме ( не заради суеверието). Иначе съм имала периоди на лош късмет, нокак по дяволите да разбера кое точно ги носи. Просто изчаквам с надеждата, че "лошият" предмет ще се счупи самичък.

# 12
  • Мнения: 13
... семеен приятел,който има контакти с негови познати  във Ватикана ,има   колеги в НАТО  и  сподели потресаваща информация
Боже, колко мъка има на тоя свят!

# 13
  • Мнения: 5 940
Периодично качвам разни неща на тавана. Когато престоят там повече от няколко месеца, без да ги потърся, разбирам, че не са ми нужни и ги хвърлям. Само, че те не са ми излишни в контекста, който си описала, просто ми е неприятно да има претрупване на вещи, обичам свободни пространства. Не се привързвам към предмети, не им преписвам някаква кой знае каква символика. Сега единствено установявам, че играчките на сина ми си имат свой живот, натоварен с неговото въображение, за някои от тях, даже счупени, ми е мило да ги изхвърля.

# 14
  • Мнения: 12 648
A в мазето не вредят ли?  Rolling Eyes Crazy

На мишките има става лошо.

Общи условия

Активация на акаунт