Кое е най-интересното и нестандартно нещо,което купихте за последно.

  • 5 074
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 394
Не за друго пуснах тази тема,а за това,че ми се ще да разбера,дали има по-странни и нестандартни ,а и същевременно по-оригинални от моята днешна покупка.Та накратко-някои вече може и също да са си купили това,което си купих аз,но вярвайте ми,виждала съм и съм купувала какви ли не интересни неща,но това,което купих днес ги бие по точки.Супер оригинално-тоалетна хартия с вицове и судоку.Не ,не книжки с вицове и судоку пъхнати в четворката.Те са написани на самата хартия!С червен цвят,от край до край и всички са различни!  JoyНаправо щях да се гръмна.Ей това вече е оригинална идея на производителите,а и когато го споделих със съседката,която работи в един магазин,тя каза,че от една седмица никой не купувал друга хартия освен тази.
Хайде сега всеки да напише,каква е била неговата последна интересна,оригинална и нестандартна покупка! Peace

# 1
  • Мнения: 39
За съжаление не мога да се включа в темата с някоя нестандартна покупка, но с тази тоалетна хартия ме разби  Laughing
Жалко че съм взела от метро голям пакет и имам още доста тоалетна хартия  Mr. Green но следващия път ще потърся от твоя вид  newsm71 smile3521

# 2
  • Мнения: 1 394
Честно не се бъзикам!Преди малко даже я снимах,незнам дали добре се вижда ,но ето:

# 3
  • out of space
  • Мнения: 8 573
 Laughing Знам я аз тази хартия

Аз пък се сдобих с торбичка, където слагам всички чорапи за пране, дърпам ципа и бутам в пералнята- така после ми излизат всички чифтове.  Simple Smile

# 4
  • France
  • Мнения: 726
Подарих на мъжа ми ваза от гилза. Гилза от оръдие. Бая тежи....Уникална изработка.

# 5
  • Мнения: 4 204
Оо да, тази тоалетна хартия я видях в козметичния център!Бих купила на мъжът ми!
Иначе аз не мога да се впиша в темата с нестандартна покупка май!

# 6
  • Мнения: 281
Чисто бял пъзел, който може си нарисуваш сам.
За детето го взех.

# 7
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
не съм още, но утре ще си купя една голяма, дървена котка. много е готина, ръчно изрисувана  Simple Smile

# 8
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Такава тоалетна хартия и аз си кътам в килера. Още преди няколко месеца се появи на пазара и си взех един пакет. Ама си го пазя. Мъжът ми първо ми се чудеше на акъла, но после примирено каза, че тя в крайна сметка хляб и вода не иска, тъй че да си я държа hahaha

# 9
  • Мнения: 2 070
Една джаджа, която се слага на прахосмукачката и дърпа сополите на бебето
Много е ефикасно, от ДаНет, унгарско, препоръчано от отчетничките

# 10
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Олеле, верно ли Shocked Да прахосмучиш сополи? Никога не би ми хрумнало Crazy Какво ли не измислят вече Whistling

# 11
  • Мнения: 11 635
И ние си имаме тоалетна хартия, но със секс пози по нея  Crazy  Подарък заедно със зарчета 2бр. На едното секс пози, на другото места в жилището  Mr. Green

ПП: Още не сме ги пробвали  Crossing Arms

# 12
  • Мнения: 27 524
В интерес на истината рядко си купувам нестандартни неща. Но интересни - да. Поне според мен; това е - че за един са ненужни, скучни или излишни, за друг са интересни  Simple Smile
Последно вчера поръчах на сина ми детски комплект прибори с неговото име  Blush



И цял плик с калинки, които тепърва ще умувам къде да налепя  Laughing



И дръвче за коктейлни хапки  Grinning

# 13
  • Мнения: 30
Шах с малки чашки, вместо фигурки  Simple Smile. Фигурките са нарисувани с бяла и черна боя на чашките.
Беше за подарък на един приятел за рождения му ден. Честно казано се зарадва повече, отколкото очаквах, а гостите го изпробваха 3-4 пъти.

# 14
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Много моля мамите от София
да ми помогнат и аз да се сдобия с такава тоалетна хартия,
като ми кажат магазините в които я има.

Безкрайно ще съм ви благодарна

Общи условия

Активация на акаунт