Въпрос за Утрогестан

  • 1 009
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
Здарвейте!
На някой може да прозвучи абсурдномоетопитане ,но какво да се прави,имам нужда от помощ Laughing
Вчера ми изписах Утрогестан 3х2 вагинално.Пратих мъжа ми да ми ги купи,и той ми донесе кутия с капсули.
Същите са обаче като тези които сами изписвалии да пия.Дали аптекарката се е объркала,или капсулите
наистина са едни и същи,само приложението е различно  newsm78
Благодаря предварително за помощта   bouquet

# 1
  • Мнения: 9 814
Ами има упътване и на него ясно е написано, че глобулите са едни и същи.
Те са и за вагинално и за орално приложение.
Така че, споко това е лекарството! Peace

# 2
  • Мнения: 9 973
да,наистина са едни и същи

# 3
  • Мнения: 674
 Crazy Мерси   bouquet
Четох я,ама пак не бях сигурна.

# 4
  • Мнения: 1 354
Да,едни и същи са Peace

# 5
  • Мнения: 70
Като ми го предписаха за първи път много се зачудих какво да го правя - да го пия ли, вагинално ли да го слагам Embarassed
Глобулите са едни и същи наистина.

# 6
  • Мнения: 645
незнам аз съм пила само

# 7
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
 Глобулите са едни и същи - могат да се взимат или вагинално, или орално Peace

# 8
  • Мнения: 1 053
И аз съм го пила.прочети листовката не може да не пише,за какво ще го пиеш?

# 9
  • Мнения: 218
Момичета аз съм с 2 спонтанни аборта и преди няколко дни разбрах,че съм бременна от кръвен тест,тъй като на видеозона не се вижда все още нищо.Лекарят ми изписа утрогестан 3 пъти на ден по 2 хапчета,като едното е вагинално,а другото през устата,но се появи проблем!Когато си го сложа вагинално след малко започва да ми пари ужасно и да ме сърби отдолу!Не знам какво да правя,а ме е страх да го спра!Имал ли е някой подобен проблем?

# 10
  • Мнения: 3 695
Като ми го предписаха за първи път много се зачудих какво да го правя - да го пия ли, вагинално ли да го слагам Embarassed
Глобулите са едни и същи наистина.
в листовката пише, че ефекта е по добър като се слагат вагинално  Peace

аз не съм имала сърбеж и парене, ако не го пише в листовката като страничен ефект иди на лекар

# 11
  • Мнения: 3 500
Едни и същи са. Спомням си, че когато моя гинеколог ги предписа каза да 1-2 пъти да пия, 1-2 пъти да ги слагам вагинално. Нещо такова беше.

Общи условия

Активация на акаунт