КГБ = Клуб на Готините Баби - 65

  • 16 717
  • 439
  •   1
Отговори
# 1
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Понеже имам ангаже довечера и няма да съм на моя комп ,
та затова пуснах темата. Въпреки , че има място за още няколко поста.

С помоща на Яжка , сглобих темата.  Peace
Благодаря ти Яжка.   bouquet 

Последна редакция: нд, 08 мар 2009, 14:44 от просто ЖаБкА

# 2
  • Мнения: 1 558
Жабче, Яжка, благодаря ви за новата тема!
Прекрасна е /както винаги  Peace/




Прибираме се от разходка, сядам да ви чета - и гледам нова тема!
Времето тук е прекрасно! В тон с настроението.

Мими, кураж и смелост, сега си подкрепа за съпруга ти  Hug
Пожелавам му бързо възстановяване!

# 3
  • тук и там
  • Мнения: 312
Мони,

 на съпруга ти!
Желая му много здраве и щастие. Обич  и любов да цари по между ви!
А на теб цялото щастие на света с любимия до теб съпруг!


  за теб,Мони!

Жабче,поздравления за новата темичка.Супер е! Да я изпишем с весело и добро настроение!
Днес проходихме с патериците,но много трудно.
Дидка,няма да стане ми се се струва със стола както казваш,тъй като не трябва изобщо да стъпва на оперирания крак.
Чакам братовчедите от Варна всеки момент.Отивам да се приготвям.До утре и приятно изкарване на празника!

# 4
  • Мнения: 7 362
                       Цоп и аз в новата темичка!!!
                       Жабче,

                       Миме,става със стола и то добре,защото когато си с патерици и не си ползвал такива доста трудно се пази равновесие и се опираш на горната част на патериците под мишниците.Със стола обаче ти си застанал на един крак и си се облегнал с две ръце на облегалката /като на проходилка за възрастни,само дето нямаш отстрани предпазното парапетче/ Свекър ми го беше страх с патериците,а със стола ходеше без проблем.При това беше със счупена ябълка на тазобедрената става и то тежко счупване.След месец си носеше стола на едната ръка и си ходеше сам! Laughing /Лека му пръст,че го поменавам. Praynig/
                      Този метод /със стола  Laughing/ вече ползваха 3-ма от съседите ни,на които сменяха стави и всички казаха,че е по-лесно от патериците.След стола минаха направо на бастун,с патерици не са ходили,а сега вече тичат и без бастуна. Laughing
                      Стискам палци мъжа да се справи бързо с проблема!На него какво точно е счупено и какво оперираха?

Последна редакция: нд, 08 мар 2009, 15:42 от Didia

# 5
  • София
  • Мнения: 1 529
 
 Миме ще преминеш и през това изпитание и скоро ще е минало. Пък и на сватби ще играеме...
 Арита много  красива тази Ема-пу-пу.  Честит рожден ден и на сладката и майка Красимира.
 Жабче нямаш грешка,благодаря а и на Яжка дето е помогнала.
 Днеска много цветя много нещо получихме с Оля,предупредени са мъжжете ,че ги приемаме в саксии ,само че място вече няма.
То бива уважение,ама днес ,чак неудобно да му стане на човек,но то не ми е липсвало никога ... Laughing
 Дидия какво е това цоп ,кажи нещо. Hug

Последна редакция: нд, 08 мар 2009, 15:54 от Шпунц

# 6
  • Мнения: 112
Чета, чета ..... и хоп-  нова темичка Grinning!
Чистих, готвих , направих един сладкиш за довечера и сега релаксирам с вашите писания.

# 7
  • София
  • Мнения: 15 910
Благодаря за новата тема.
Шпунц, радвайте се на саксиите. А и мъжете да имат 1 на ум,  че ако не слушат има много саксии за замеряне. Шегичка.
Аз още нищо не съм получила. Домашните любимци са на работа. За сега кучо ми е кавалера.  Mr. Green

# 8
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
А и Я да се поФалЪ.  Mr. Green
И аз си имам китка в саксия от Ани и Краско.  Hug
От свеки букет , малката не е идвала днес , само звънна.  Peace
Мъж ми ми е купил мойта слабост - ПАЛМА.  Crazy
Една си имам , сега още една , но друг чешит била на 10год. е даже.  Grinning
Като се прибере ще ми я донесе.  Peace

# 9
  • Мнения: 7 362

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КРАСИМИРА НА АРИТА!!!ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА,ОБИЧАНА И ЖЕЛАНА ЖЕНА!!!


АРИТА ЗА ТЕБ!!!

# 10
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Честит Рожден Ден на Краси на Арита.
Арита , да ти е жива и здрава щерката. Много щастие и любов.
Честит празник.

От сутринта се чудех кой днес имаше РД , добре че се сети Дидка.  Hug

# 11
  • Мнения: 7 362
                       Жабче,не се сетих аз  Embarassed а Шпунц! Тя не забравя! Laughing И ни подсеща постоянно.  bouquet

# 12
  • Мнения: 263

Честит рожден ден на Красимира на Арита!
Арита, да ти е жива и здрава дъщеричката! Много щастие, любов и късмет в живота!



Арита това е за теб!

Жабче, благодаря за хубавата темичка! Hug

# 13
  • София
  • Мнения: 15 910
Арита, честит рожден ден на дъщерята с пожелания за здраве и много щастие!  bouquet

# 14
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 271
Хайде и аз в новата темичка!Да ни е весела!

Да дам отчет: Вчера изкарахме супер!По едно време мислехме,че няма да имаме гости - този се отказва,онзи се обажда,че не ноже...И ние напазарихме за по-малко гости.Накрая се събрахме около 15 човека.Че като заседнахме от обяд,та до среднощите.То не баха песни,танци...Е,шетането не беше малко,но се справихме с щерката.Другата (от Варна) за съжаление я нямаше,но мислено беше с нас!Посрещнахме 8ми март и така се разотидоха повечето.
Днес направихме празничен обяд,че свато ми пък е и рожденик.После и те си тръгнаха,а Галена шофира и на идване и на връщане!Починахме малко и ето ме при вас!
Рапорт даден!

Арита,честито ти рожденичка!Да е жива и здрава и много да ви уважава!

Общи условия

Активация на акаунт