Изтръпване на ръцете

  • 9 863
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 93
Моля ви помогнете. CryБременна съм в 22седм.Дясната ми ръка е изтръпнала от 10дни и не се оправя.Ходих на лекар и ми изписа Неуробекс.Пия ги вече 5дни и нищо не се е променило.на някой случвало ли му се е ?!?!?И как да си попмогна?чакам съвети  Rolling Eyes

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Потърси отново лекарско мнение.

# 2
  • Мнения: 7 723
Да. На мене ми изтръпваше така ръката и кракът.
Доктора каза, че е нормално да ми се притискат
нерви по време на бремеността.

А как се оправих ли?
Ми като родих и повече нищо не ми е изтръпвало Wink

# 3
  • Мнения: 1 354
На мен не ми се е случвало да ми изтръпва ръката,но краката доста често ми изтръпват,и моята докторка ми каза,че е нормално,но ми предписа да пия-магнезии,калции и цинк.Защо не потърсиш наистина второ мнение.Успех!

# 4
  • Мнения: 93
Благодаря ви много момичета!

# 5
  • Мнения: 93
Ще съм доволна да успея да си помогна,че болката вече е нетърпима  Sick

# 6
  • Мнения: 252
За съжаление нама лек или поне аз не го открих.Към 17 г.с. ми изтръпна ръката-продължи до края.Когато родих ми мина,но след няколко дена започна с левият крак,а сега и кръста.Според докторите ще отшуми някога...

# 7
  • Мнения: 3 211
И на мен така ми изтръпват ръцете, повече лявата, защото спя на лявата страна. Надуват се, изтръпват, болят се костите на ръцете. Притискат се нерви. Не може нищо да се направи. Разтривай повече, пий си нерубекса и ще се оправиш като родиш.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 11 340
При предишната бременност в осмия месец ми изтръпна дясната ръка, до степен, че не можех да я ползвам за нищо. Оправи се в деня, когато родих. Peace

# 9
  • Мнения: 553
имама шипове по врата и при раждането получих зверски плексит
е няма такава болка ... изписаха ми кортизон и за мазане и за инжекции, отделно  милгама,/винамини от групата Б също на инжекции/ абе пълна програма
хубаво ама това означаваше изобщо да не кърмя кортизон в кърмата на новородено и то в дозите в които ми го предписаха пълен абсурд
излекува ме един кинезитерапевт точно за 10 дни с масажи, като още първия път като отидохт освободи притиснатия нерв и оттавм вече лекуваше възпалението и без да се налага да тровя себе си и да отбивам бебето за да не излезе че правя реклама ако някой го интересува да ми пише на лични
 

# 10
  • Мнения: 9 988
Добре дошла в моя свят. Sad
Мислех си, че няма да издържа до края, но вече съм на финала. Най-зле е сутрин, до обяд имам подобрения, но ръцете ми са все изтръпнали. Понякога спя седнала, защото при притискането на рамото ме болят костите в предлактието.
Ще мине с раждането.
Казва се Carpal Tunnel Syndrome. Погледни в Гугъл. Peace

# 11
  • Мнения: 202
На мен бебо ми притискаше някакъв нерв и ми и зтръпваше крака,понякога и куцах.Като родих се оправих.Лекарства не съм пила.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
С раждането всичките ти неразположения ще минат! Пробвах върху себе си! Peace

# 13
  • Мнения: 9 776
Както вече си разбрала, често се случва при бременност. При мен много рядко, но също се е случвало и не в такава степен. Чела съм тук из форума, че е хубаво да се ядат ядки. Нищо не ти пречи да пробваш. Успех!

# 14
  • Мнения: 93
Благодаря ви отново  Wink За ядките е супер ще пробвам,аз така или иначе си ги обичам.Ама,да попитам нещо друго...........След като не се подобрява от нищо,има ли смисъл и безвредно ли е да пия тия хапчета Неуробекс???? ShockedДа не би случайно вместо да си помогна само да си навредя...Д-р ми ги изписа,ама те и едни доктори днешните............  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт