Важно и полезно: Безплатни спермограми!!!!

  • 1 643
  • 13
  •   1
Отговори
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Копирам текста от сайта на клиника "Репродуктивно здраве"
http://www.ivf-bg.com/

На 7 юли - сряда в Медицински център Репродуктивно здраве ще се правят

безплатни спермограми

Записването става предварително, на телефон (02) 920 09 01 от 8:00 - 20:00 ч. за заемане на часове. Канят се мъжете, които желаят да проверят параметрите на своя еякулат след претърпяна операция на репродуктивната система (варикоцеле, ингвинални тестиси, регенерация след вазектомия и т.н.), тези, които работят при рискови за здравето условия, прекаралите заушка в репродуктивна възраст, желаещите да създадат поколение и/или само за своя лична информираност.

Условие - да имат от 3 до 5 дни полово въздържание-не повече и не по-малко, в последните 2 седмици да не са взимали антибиотик, през периода на въздържание да не консумират алкохол - за да се получат достоверни резултати. Семейното положение е без значение. Резултатите ще стават готови същия ден в рамките на 2 ч. след отделянето на материал.

Инициатива на екипа на доц.Щерев

# 1
  • Мнения: 4 324
Благодаря за информацията wa_wa  Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation

Ще се опитам да уговоря моята половинка на 07.07 да си направим екскурзия до София

# 2
  • Мнения: 1 101
Гледам,че пише,че трябва 2 седмици преди това да не е вземал антибиотици.Е,да ,но моето съкровище изпи последния си антибиотик снощи.Дали е добре да я правим при положение ,че ще са минали не 14 ,а 9дни ?Как мислите?
Той се нави да направи спермограма още при първото споменаване за това,оставаше само да се наканим,и точно сега когато ни се отдава възможност-да се получи така....Ама че работа....

# 3
  • Мнения: 920
Ако повечето хора ще идвате  за спермограми - да си направим срещата на 7 за обяд? Мисля че ще бъде доста подходящо.... Grinning  и много много забавно и приятно!

# 4
  • Мнения: 4 324
Ние сега обсъждаме възможността да се възплозваме от предложената възможност, но все още не знам дали ще ходим.

Навита съм за среща с вас повече отколкото за спермограмата.

Някой записа ли се вече  Confused:

# 5
  • Мнения: 1 101
Цитат на: Tania79


Някой записа ли се вече  Confused:

Ние се записахме за 13часа,но все още не съм питала дали ще ме пуснат от работа за един ден.Ще направя всичко възможно да отида и аз,и ще ми е много приятно да си чукнем среща.И без това ще бъдем под голямо напрежение докатао чакаме резултатите.
Между другото, някой софиянец може ли да ми обясни с какъв транспорт може да се стигне до клиниката на Щерев.(от Централна гара)? Confused:

# 6
  • Мнения: 920
Така като го гледам:



http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=cedb16959c51821ac9b33c8cc18f12 … p;ix=33&iy=54

от гарата би трябвало с два травмая да се стигне - единият от гарата по булл Княгиня Мария луиза до Стамболийски (ЦУМ), а после малко пеша по Стамболийски до пресечката с Ботев и от там пак травмай.(обаче кои номера трамваи...?). Съжалявам - толкова мога да кажа - живея съвсем в другия край на града.

# 7
  • Мнения: 1 101
Благодаря ти ,Тиа!
Ние доста време сме живели в София и уж добре се ориентираме в онзи хаос,но за късмет точно този район ни е най-мътен и на двамата.Но пък няма да се загубим...ще го намерим Grinning

# 8
  • Мнения: 920
Силвия от линка ще ти се отвори подвижна карта и на нея ще можеш да си проследиш целия маршрут....ще се ориентирате.

# 9
  • Мнения: 4 324
Аз вече се ориентирах по картатат  Wink , че даже си разпечатах маршрута  Wink  Благодаря за линка Тия  Simple Smile

Довечера окончателно ще решим дали да идем или не.

# 10
  • Мнения: 4 324
Само Силвето ли се е записала  Confused:

# 11
  • Мнения: 1 101
Цитат на: Tania79
Само Силвето ли се е записала  Confused:

Ами това,че само аз,т.е. НИЕ сме се записали е много хубаво според мен. Значи,че другите момичета си знаят,че при мъжете им всичко е ОК.  Hands Clap
Ако пък при някои не е Rolling Eyes .....най-вероятно вече действат за оправянето му

# 12
  • Мнения: 4 068
Леле и аз искам да се срещнем но при нас всичко е наред и затова няма да идваме.Аз си знам че проблема е в мен.

Танче ти не беше ли от Пловдив!Щото ако е така може да се видим на кафе.....ако искаш разбира се.

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 21 581
Цитат на: Tia
Така като го гледам:
от гарата би трябвало с два травмая да се стигне - единият от гарата по булл Княгиня Мария луиза до Стамболийски (ЦУМ), а после малко пеша по Стамболийски до пресечката с Ботев и от там пак травмай.(обаче кои номера трамваи...?). Съжалявам - толкова мога да кажа - живея съвсем в другия край на града.


Трамваи номер (абе къде е символа за номер  Confused:  Sign Exclamation  Imp )1 и 7 от гарата до Св. Неделя /х-л Шератон , след това зад Съдебната палата, трамвай  номер  10.

http://debian.fmi.uni-sofia.bg/~kapitancho/tmsofia/sofiamap.html

Общи условия

Активация на акаунт