Някой бил ли е в село Заселе, к-с Божилово?

  • 6 973
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 360
Здравейте!
Много харесахме това хотелче, но никъде не мога да намеря мнения.
Ако има някой с впечатления, ще му бъда много благодарна, ако сподели.
Изглежда много хубаво, но от снимки никога не може да се прецени, пък и има фактори като обслужване, храна, топлина и т.н.
http://www.zasele.com/bg/index.aspx

# 1
  • Мнения: 3 695
изглежда много приятно, но не мога да ти помогна с информация

# 2
  • Мнения: 7 947
Заселе и Моравско село им се точим от сума ти време, ама за празниците /когато ние имаме възможност/ винаги е пълно доста отдавна  Peace

# 3
  • Мнения: 2 401
Супер е, страхотно място, живописна природа.   С много мерак направено и домакините се стараят всячески да направят гостуването приятно. Кухнята е отлична.

# 4
  • Мнения: 360
Еее, много ви благодаря, че се включихте. Много ни се иска да отидем, ама нищо като не бяхме чували...Май ще пробваме. След това ще пиша. Ако има още някой с мнение ще е супер.
Минзухар, а как са горе-долу цените на храната?
  bouquet благодаря, благодаря!

# 5
  • Мнения: 2 401
Не си спомням цифри, беше по-скъпичко отколкото се предполага. Но наистина си струва,  предлагат се само чисти - селски продукти.  Сутрин, понеже има включена закуска към нощувката, домакинята  врътва я баница с  домашно приготвени кори, я палачинки с домашно сладко. Та  много добри са моите впечатления, единственото неудобство за мен е пътя до там, много завои, много нещо. По няколко пъти спираме заради прилошаване.

# 6
  • Мнения: 360
И аз затова питам, защото ми се струва, че това е единствената алтернатива за хапване, пък като няма конкуренция, могат да понадуят центе. Ако е хубаво, мисля, че ще си струва. Опрделено ще споделя впечатления, след като ги посетим.
 Hug

# 7
  • Мнения: 2 401
Да, няма алтернатива. Намира се извън селото, черен път. Пък и в селото едва ли има нещо повече от магазин ХС и пивница в едно  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 152
Миналата зима бяхме там - много е хубаво, спокойно е, само за почивка.

# 9
  • София
  • Мнения: 308
И аз мога да кажа само хубави думи за това райско кътче. Всичко е направено с много мерак и любов. През цялото време имах усещането че съм на гости на приятели. Много ми харесаха огромния двор и невероятната гледка. Подходящо е за малки хлапета (Ивана тогава беше само на 3 месеца и имаше още четири дечица на възраст от 1 до 4 год.).
Относно храната, наистина е по-скъпичка, но си струваше. Помня че за храна платихме горе-долу колкото нощувките.

# 10
  • Мнения: 404
И аз съм набелязала това място още от миналата година като разгледах албума на delfina, публикуван в една друга тема. Изглежда страхотно и в най-скоро време мислим да го посетим.

http://picasaweb.google.bg/cveti.koleva/Zasele250508
това за мен е една от най-красивите гледки! от комплекс "божилово" в с.заселе.
снимките са направени към 6 ч. сутринта. усещането е все едно си над облаците.
изключително много се гордея с красивата ни природа!
има няколко места в бг,които ми галят душата всеки път,но това е последното ,което ми подейства така!

# 11
  • Мнения: 360
Мимоза, страхотни снимки! Вече наистина нямам търпение да отидем. Може би другата или по-другата седмица.
*Мирка* , благодаря и на теб за споделеното мнение!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 12
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Ходихме дотам и съм доволна. Все още не се е раззеленило, но след 1 седмица ще е вече разгара на пролетта.

Пътувахме много бавно по дефилето  newsm78 и нагоре към селото - завои, дупки в селата и т.н. Отделете за пътуване с малки деца около 2 часа от хотела до в къщи (ако не живеете в "Толстой", разбира се).

Разклонът за Заселе е след Церово. Има удобни табели за комплекса. Пътят е ОК с изключение на последните 500 м- на места е доста изровен , по-ниска кола няма да може да мине, така че нагоре може и пеша.
Кухнята е много добра, домашна, цените- ниски (обяд за 3-ма - 40 лв.).
Домакините са много любезни!

Удобно е наистина за малки деца - има голяма поляна. Хубаво е да са повече от 1 , разбира се.

За съжаление пещерата Темната дупка не е осветена вече. За да се стигне от пътя до нея се върви по доста стръмна пътека , може да се види галерията на входа й.
Задължително трябват стабилни обувки за ходене.

Струва си да се отиде и за 1 ден без преспиване - просто на разходка.

Ако ходите покажете на децата мравуняка точно срещу долната порта.

Последна редакция: нд, 12 апр 2009, 10:36 от InaDot

Общи условия

Активация на акаунт