На 8-ми март съм тъжна защото...

  • 5 541
  • 72
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 339
....не ми подари подарък, не засвидетелства с нищо уважението си към мен, не направи поне малко усилие да съм щастлива. Сутринта ми каза, че мислел да стане рано и да отиде да вземе нещо и да ме изненада ма много му се спяло. Нищо оцених идеята му мислейки,че в по-късен етап ще се реваншира. Бяхме на празник отивайки аз да купя цветя той пак нищо. След това  минах през друг магазин да взема и за майките ни, очаквах да отиде и да ме изненада пак прати мен. Прибираме се късно и аз му споделям,че за пореден път не ме зачита и уважава и му изброявам някои случки, а той заяви,че съм била злопаметна и го дразня. Нямал кога да купи подарък. Аз му казах,че цветарския е срещу блока буквално и не изисква кой знае какво усилие но.... при желание. Много съм обичала да се възползвам о т такива ситуации разни едва ли не да се правя на мъченица. Аз млъкнах с думите явно не говорим един език и се разплаках, а той нищо ни вопъл ни стон.Даже май и не видя нищо,че седях до него в колата прибра се и най-блаженно си заспа. Ей за това ме боли. Интересно ми е как бихте постъпили вие в такава ситуация. А от горе на всичко утре имам друг повод за уж настроение - имам рожден ден и  не ми е до празненства. Напазарувах разни неща за колеги да почерпя плати и после си ги удържа от паричният ми подарък от моите родители. На репликата ми  е защо от там ми нали ми ги били дали за рожден ден тях. Попитах  и това ли не можа да направиш за мен? Пълно мълчание и блажен сън. Писна ми да не се чувствам жена. Cry

# 1
  • Мнения: 90
Ох...мила съжалявам.. Rolling Eyes
Никой  няма да може да те утеши...

Когато мъжа ти е ядосан и ти говори неща на въпреки...мисля че е излишно да му говориш-мълчанието е злато понякога...
Когато мъжа ми забрави за нещо, най-много мрази да му напомням че е забравил-от своя страна той иска да се защити и става раздразнителен...спори за глупости....
Естествено че не е искал да ме забравя, но го е направил, кофти му е, знае че не може да върне деня...и заспива за да 'забрави'...

Съветвам те да се опиташ да преглътнеш всичко...на сутринта се прави че нищо не се е случило, очаква се да има промяна и в него когато те види че не си му сърдита..

Ако пък на пук на твоите усилия той остава нипукист - решението какво да правиш е изцяло в твоите ръце!
Успех!  bouquet

# 2
  • Мнения: 2 175
Аз пък това с драмата за "празника" не го разбирам.. newsm78

Извинете, ама това 8-март що за празник е? Shocked

А иначе  частта с приспадането на парите вече ме втрещи.. Shocked Shocked #2gunfire
Следващия път просто похарчи цялата си заплата за себе си -разкрасяване, дрешки и тн..

# 3
  • София
  • Мнения: 1 339
Не е за първи път и почти винаги остава непукист, не се реваншира. Ето примерно ако имаше желание аз обожавам като заспи малчо да се гушна да гледаме тв и да поприказваме примерно щеше да осгате буден. Ядосан за какво на мен аз би следвало на него да съм ядосана.

# 4
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Ох, мъчно ми стана за теб, evka    bouquet

Да не би да е в такъв период мъжът ти или просто това си ме е характер.
Може просто да не държи на тези неща.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 339
Аз пък това с драмата за "празника" не го разбирам.. newsm78

Извинете, ама това 8-март що за празник е? Shocked

А иначе  частта с приспадането на парите вече ме втрещи.. Shocked Shocked #2gunfire
Следващия път просто похарчи цялата си заплата за себе си -разкрасяване, дрешки и тн..

Не не е заради деня просто при мен става ежедневие. Никога не ме е поглезил напоследък не се усмихнал, винаги не съм свършила нищо като хората той видиш ли бил уморен хм. стрнно пък и за кво да ми купувал подаръци като аз от каквото имам нужда съм си го взимала. Това беше по повод поредният пропуснат повод в който аз тайно съм се надявала на нещо просто за да усетя,че мисли за мен не за друго

# 6
  • София
  • Мнения: 1 339
Когато в ежедневието не липсват нормалните неща не прави впечатление просто,но днес  виждайки жените и половинките им та и вчера и онзи ден  и тяхното държание се сещам как при мен липсва.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 129
Няма ли да стане с един въпрос утре сутринта - Какво ще ми вземеш за рождения ден? Или пък: Как ще ме изненадаш днес? Така хем напомняш, хем не мрънкаш. Че мъжете забравят понякога. Моят беше забравил 8-ми март. Но до цветарския магазин е 30 мин. Та като видях, че не се е сетил, го попитах какво ще ми подари. И той се усети.
Мъжът ми понякога забравя, понякога не. Понякога му мрънкам и ми е все едно, че е сърдит, понякога го обръщам на шега.
Най-добре си удръж парите от вашите от пари, които ще ти даде за пазаруване и си направи подарък.  Освен ако не сте закъсали с парите.  Че в такива моменти няма подаръци, няма почивки - само се плащат сметки.
Но ако може да стане - използай си парите за себе си. Все пак и ти си човек. Имаме нужда да се поглезиме понякога.
Не се ядосвай, а си намери неща, които ще те направят щастлива.

Честит рожден ден предварително! Дано денят ти да е страхотен!



# 8
  • София
  • Мнения: 7 980
Я хич не си трови настроението! Утре ти е ден! Усмихни се, иди да си напазаруваш през деня, поглези се, направи се красива, настроението само ще дойде! Само не разбрах по какъв повод парите от родителите ти са се озовали у него..
А това със забраването... еми класика е, мъже са все пак Simple Smile Убедена съм, че утре ще се отчете подобаващо, така че не си скапвай настроението! Усмихни се Simple Smile Simple Smile Simple Smile  Hug

# 9
  • Мнения: 6 582
Цветята за 8-ми март са последната ти грижа според мен.
Най-добре се замисли какво значи това

А от горе на всичко утре имам друг повод за уж настроение - имам рожден ден и  не ми е до празненства. Напазарувах разни неща за колеги да почерпя плати и после си ги удържа от паричният ми подарък от моите родители. На репликата ми  е защо от там ми нали ми ги били дали за рожден ден тях. Попитах  и това ли не можа да направиш за мен? Cry

и защо парите за твоя подарък от вашите са у него  #Crazy

# 10
И мен не ме отразиха днес  Rolling Eyes  чувствам се ужасно ...
Сутринта си доиде от работа - НИЩО  Confused  легна да спи - стана към обяд и ми каза "Днес е празник - ще почерпиш !" ок  Peace  Оправих се , оправих и детето и излязохме да хапнем някаде .
в ресторанта - НИЩО
прибрахме се , той излезе с приятели  ooooh!   върна се и ... пак - НИЩО
отиде на работа , а аз стоя тук и ме боли сърцето  Confused  
и на едно "Честит празник" щях да се радвам ама няма ...

# 11
  • София
  • Мнения: 1 339
Я хич не си трови настроението! Утре ти е ден! Усмихни се, иди да си напазаруваш през деня, поглези се, направи се красива, настроението само ще дойде! Само не разбрах по какъв повод парите от родителите ти са се озовали у него..
А това със забраването... еми класика е, мъже са все пак Simple Smile Убедена съм, че утре ще се отчете подобаващо, така че не си скапвай настроението! Усмихни се Simple Smile Simple Smile Simple Smile  Hug

Аз му ги дадох бях без чантата.Подсетих доста пъти през деня не е като да не съм. Отговорът ще ти купя нещо. А пък  и се чувствам  като просях така Confused

# 12
  • София
  • Мнения: 1 339
Stryper   благодаря ти за пожеланието ама като се знам душа няма да ми даде да си ги фукна за мен.Преди известно време това ми беше терапията ама сега мисля за малкия за него да има това и това...

# 13
  • София
  • Мнения: 1 339
тъжна_   мн. добре те разбирам.Не заради денят,че било 8 март а заради жеста и това,че  трябва тази любов и да се храни не само от жената. Беше си харесал един часовник и аз глупачката ще си отделям от моя подарък да купя на него. Винаги съм го правиле никога не г о забравих.Случвало се е да нямам пари казвам му да знаеш подаръкът ще закъснее с еди си колко дни..... Дори една керамична фигурка да е поднасяла съм на годишнина  примерно

# 14
  • София
  • Мнения: 7 980
Евка, най-добре тия работи да му ги кажеш, когато си спокойна и без емоции можеш да му обясниш кое за теб е важно и кое не. Аз днес също не получих цветя или подарък, но не го чувствам като празник и съответно не се разстройвам. След като за теб е важно, трябва в прав текст да кажеш кога да не ти се появява пред погледа без цветенце и без подарък... Мъжете са такива същества, на които трябва да им се говори в прав текст, бавно, членоразделно и по няколко пъти Simple Smile Ако не разбира от 3тия път, следва санкция Simple Smile Спомням си как преди години на някакъв празник, моя левент ме беше накарал да го чакам под дъжда близо 1/2 час Simple Smile Е, след това 12 месеца се гладеше сам и на 13тия разбра защо Simple Smile Simple Smile Simple Smile Още се бъзика по повода Simple Smile
А за паричките... така, както си написала, ми се струва, че и твоята половинка май е бил кът с парите и заради това се е получило така, не му се сърди....

Общи условия

Активация на акаунт