дайте съвет какви имунностимуланти да пият децата

  • 3 198
  • 23
  •   1
Отговори
моето детенце е на 1-на година през седмица ни върви нослето вече ми омръзна да вися пред кабинетите дайте ми съвет за някакъв имунно стимулант който има добро действие

# 1
  • Мнения: 62
Здравей! Моите деца от две години пият Имунобор Кидс. Доволна съм от действието му. Практически не са боледували сериозно, разминаваме се само с капки за нос и някое сиропче за кашлица. Не са пили антибиотик, да не чуе дявола. Препарата е под форма на капсула, но капсулата може да се отвори и да се разтвори във водичка или сокче. Явно е вкусна, защото децата го пият с удоболствие. За твоето детенце дозата ще е 1 капсула на ден и опаковката ще ти стигне за цял месец. Виждам, че си от Пловдив. Аз си го купувам от Капана, там фирмата производител има аптека и продуктите им са по евтини.Ако се заинтересуваш питай. Ще се опитам да ти помогна.

# 2
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Аз давам "Ехиначи" на Валмарк, екстракт от ехинацея. Откакто ги приема, дъщеря ми не боледува (да чукна)!

# 3
  • Мнения: 83
На моите деца аз давам Зелена енергия и Колактив.Действат им много добре.

# 4
  • Мнения: 2 110
Аз давам "Ехиначи" на Валмарк, екстракт от ехинацея. Откакто ги приема, дъщеря ми не боледува (да чукна)!

 Peace Peace Peace

# 5
  • Мнения: 556
И моето дете често боледува. Вчера ни изписаха схема от Респивакс, Изопринозин и Есберитокс. За Респивакса срещнах много "за " и много "против", та сега съм в чуденка. Ако някой е давал от гореизброените нека да сподели  Hug

# 6
  • Мнения: 10
Есберитокс, може да пробваш и с Умкалор

# 7
  • Мнения: 1 817
Есберитокс Peace

# 8
  • Мнения: 3 092
Доброто старо рибено масло  Grinning

# 9
  • Мнения: 1 353
На моите деца аз давам Зелена енергия и Колактив.Действат им много добре.
Давам Афа +коласктив+ ЕМК  Peace

# 10
  • малко градче
  • Мнения: 188
Аз съм давала на дъщеря ми Респивакс от 3г. до към 7годишна възраст. От няколко години и слагам противогрипна ваксина. Мога само да кажа , че откакто започна да го пие , до ден днешен не се е разболявала. Много рядко веднъж на две години ще я хване хрема. Аз съм доволна от Респивакс( давах го от м. септември до м. декември).  Или просто си е изболедувала вече болестите.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 575
И аз, и на двамата. Доволна съм. По лекарско предписание го пият, в доза и дни както е казала личната.

# 12
  • Мнения: 141
ето тук www.flp.bg са най-добрите имуностимуланти

# 13
  • Мнения: 1 353
.

Последна редакция: пт, 20 мар 2009, 07:45 от iSSev♥

# 14
  • Мнения: 141
за мен са най-добрите, след като ми помагат, пък вие кажете според вас кои са по-добри

Общи условия

Активация на акаунт