7 ЦДГ - мнения за градината

  • 2 071
  • 14
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 561
Мами, на които децата посещават 7 ЦДГ на "Григор Пърличев", моля дайте мнения за тази градина. Изглежда ми добре, но нямам никакви отзиви - нито за персонала, нито за базата.

Благодаря ви предварително  Hug

# 1
  • Мнения: 21
Моля ви да споделите мнения за 7 ЦДГ, Красно Село.
Благодаря предварително!

# 2
  • Мнения: 3 499
И аз търся отзиви. Моника е приета там от септември.

# 3
  • Мнения: 3 886
Моля ви да споделите мнения за 7 ЦДГ, Красно Село.
Благодаря предварително!
Моята приятелка е много доволна предстои  основен ремонт на градината

# 4
  • София
  • Мнения: 561
Аз пуснах темата преди известно време.
Сега дъщеря ми я приеха там и миналата седмица я записах. Директорката ми направи много добро впечатление, отдели ми 1 час да си говори с мен и да ми разкаже за градината и нейните разбирания за това как трябва да се гледат децата. Сградата е старичка, но не съм влизала в помещенията където гледат децата и не зная там как е.

DIVA_ORHIDEQ, ако не е много нахално, можеш ли да ни дадеш още някаква информация от твоята приятелка  Hug

# 5
  • Мнения: 487
c-mira,  а по всяко време ли може да се записват деца? На сайта пише "понеделник,сряда и петък от 9.00ч. до 14.00ч. -  вторник и четвъртък от 14.00  до 18.00ч." Синът ми също е приет там и не знам абсолютно нищо за градината. В петък отивам да го запиша. Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 561
Ами аз се съобразих с тези дни и часове и отидох в петък в обедната ми почивка Simple Smile
Ще ми е интересно да споделиш с какво впечатление си останала след като отидеш до там  Peace

# 7
  • Мнения: 487
Обещавам да пиша като го запиша.  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 487
c-mira, днес отидох да запиша сина си в градината.
Директорката много ми хареса. Влязохме да разгледаме и помещенията - просторни са. Като цяло останах с много добри впечатления. Има допълнителни занимания - английски, танци...
 Ще се видим през септември на родителската Simple Smile

# 9
  • Мнения: 2 159
момичета дали може вече да споделите реални впечетления от градината, нас ни приеха там, но нямам никаква информазия за тази градина?
 Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 561
Дъщеря ми ходи вече 2 седмици и това което ми прави впечатление (по-скоро негативно) е храната. Досега в яслата й бяхме много доволни, нямаше вафли, кренвирши, сухи пасти и т.н. боклуци, за разлика от сега. Надявам се нещата да се променят, защото ще трябва да повдигна въпроса пред директорката (която е доста симпатична жена).
Иначе досега бяха сборни групи, госпожите изглеждат усмихнати, малко празно ми изглежда в стаята ...
Като цяло нямам напълно оформено мнение.

# 11
  • Мнения: 2 159
а от кога започва групата вече и ще си има учителка, не ми се иска да я пускам в сборни групи
ние сме големи ревли и не знам как ще се адаптираме  Rolling Eyes
а това с храна е  Thinking уж толкова тръбиха по медиите за здравословно хранене на децата, а то....

# 12
  • София
  • Мнения: 561
От днес са в техните си групи - сборните свършиха. Госпожата каза, че вече ще могат да си подредят групата, което ме навява на мисълта и че ще поукрасят малко.

За храненето...не знам, надявам се нещата да се подобрят.

# 13
  • Мнения: 3 499
Иначе досега бяха сборни групи, госпожите изглеждат усмихнати, малко празно ми изглежда в стаята ...

Вече не е толкова празно.  Simple Smile

# 14
  • София
  • Мнения: 561
Simple Smile Мдааа, вече е хубаво Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт