Вие какво ще кажете?

  • 1 195
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 133
Здравейте на всички!Искам да помоля за съвет защото вече се шашкам.Закъснява ми с 1 ден,температурата ми е над 37гр и нямам никакви симтоми за нищо-нито за цикъл,нито за бременност.Иска ми се да си направя тест,но ме е страх да не би да е рано или да се окаже отрицателен. Правили сме опити,но не смея да се надявам.Вие какво ще кажете имам ли шанс????

# 1
  • Мнения: 3 154
Ако е сигурно, че ти закъснява т.е. цикъла ти е редовен, направи си тест. Когато има бременност температурата се задържа висока и след закъснението. Стискаме палци!

# 2
  • Мнения: 5 250
Направи си тест  Peace
Аз моя го направих на деня в който трябваше да ми дойде  Simple Smile
Страх ме беше да не се разочаровам за пореден път, но от друга страна неможех да чакам, нямах търпение  Blush

# 3
  • Мнения: 133
Сигурно е,че ми закъснява,защото по принцип имам 27-28 дн цикъл,т.е идва ми винаги 1-2 дена преди датата.Но да изчакам ли с теста итре сутринта с първата урина?

# 4
  • Мнения: 1 153
чакаме да ни зарадваш с такав тест EFP аз ако бях бих си го направила сега  Laughing

# 5
  • Мнения: 7 640
ако можеш да устискаш, изчакай за първа сутрешна, аз бих действала сега!!!! Grinning
Ако пък е отрицателен-утре пак! Стискам палци за добър резултат!

# 6
  • Мнения: 133
Много ви благодаря,може и да се раша днес,ако не ми дойде!

# 7
  • Мнения: 3 971
Стискам палци да е EFP

# 8
  • Мнения: 133
Щастието и този път не ми се усмихна!Дойде ми със закъснение 3дена. И този месец ще ходя на преглед,за да съм сигурна,че всичко е ок.
благодаря на всички за пожеланията!!!!!!!!

# 9
  • Мнения: 4 428
Жалко, мила, тъкмо си мислех, че тази седмица ще се бие рекорда по  EFP Но времето е пред теб Grinning Дано пожеланията ни се сбъднат скоро Hug

# 10
  • Мнения: 133
Благодаря Веси,жалко,но наистина времето е пред нас и аз не се притеснявам.Всичко с времето си!

Общи условия

Активация на акаунт