Да си преброим децата!!!

  • 1 903
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 489
Пускам анкета, за да видим колко са ни децата и кой пол преобладава.  Simple Smile

Чудих се как да формулирам анкетата, но няма да мине без събиране накрая, тъй като не може да се гласува два пъти.
/Тези, които имат две момчета например маркират 1-ва и 2-ра опция/

# 1
  • Мнения: 5 228
Много ще ми е интересен резултатът. От всичките ми познати с бебета - приятелки, майки от форума, майки от парка и т.н., почти всички бебета са мадами - много малко са момчетата по моите наблюдения. Ще се радвам, ако не съм права  Wink.

# 2
  • Мнения: 5 299
Аз си имам  госпожичка newsm03

# 3
  • Мнения: 3 360
При нас са две госпожици!!! newsm03

# 4
  • София
  • Мнения: 6 145
Много ще ми е интересен резултатът. От всичките ми познати с бебета - приятелки, майки от форума, майки от парка и т.н., почти всички бебета са мадами - много малко са момчетата по моите наблюдения. Ще се радвам, ако не съм права  Wink.

Моят мъж смята, че в блока в който живеем има направена магия да се раждат само момичета. Ето защо казва, че като почнем да бебеправим второ трябва да си намерим ново местоживеене.

# 5
  • Мнения: 5 255
Момиче  Flutter

# 6
  • Мнения: 1 938
Момче!

# 7
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Момче, елате на нашата улица-само разбойници и една девойка за цвят от другата улица.

# 8
  • Мнения: 41
Аз си имам момченце Simple Smile
Спомням си като раждах, в отделението имаше само момченца - след 11 новородени бебчета, накрая се появи една  госпожица  Simple Smile Отивам аз до стаята с бебетата и гледам - наредили се майките по нощници до стъклото - да видели "снахата"  Grinning Гоолямо събитие беше! Grinning

# 9
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Аз съм с момиче и в "бандето" й само тя е мацка.Расте само с момчета около себе си,пък да видим какво ще стане.

# 10
# 11
  • Мнения: 1 613
И аз се включвам с момиче  Flutter

# 12
  • Мнения: 193
Момче и момиче!

# 13
  • Мнения: 2 255
Двама малки мъже  newsm03

Калоян - 29 септември 2004 г.
Кристиан - 8 ноември 1992 г.

http://www.bgphoto.net/viara_bg/

# 14
  • Мнения: 92
Две красиви малки дами е моят принос към статистиката  family

Общи условия

Активация на акаунт