Противозачатъчни

  • 890
  • 8
  •   1
Отговори
  Здравейте, искам да попитам за следното нещо: Вземам Жанин за първи месец, но от него имам кафеникаво течение, което не ми е приято.Знам, че е нормално в началото да се появи и изчезва след време, но не ми е приятно.Въпросът ми е дали мога като свърша тази опаковка след 7 дневната пауза да започна да пия Ясмин,или не е хубаво така да се сменят хапчетата.
Пила съм Ясмин и с тях не съм имала такива проблеми.

# 1
  • Мнения: 3 294
И на мен ми се е случвало и след консултация с док сменихме лекарствата  Peace

# 2
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Консултирай се с лекар, това не са бонбони все пак - днес ми се яде шоколадов, утре карамел Naughty
Щом Ясмина ти действат по-добре не виждам смисъл да си тормозиш организма.

# 3
  • Мнения: 1 558
Аз пия в момента Жанин.И при мен се получи това течение,за което говориш,но след паузата продължавам да го пия и сега нямам такива проблеми Peace

# 4
  • Мнения: 645
Консултирай се с лекар, това не са бонбони все пак - днес ми се яде шоколадов, утре карамел Naughty
Щом Ясмина ти действат по-добре не виждам смисъл да си тормозиш организма.
Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 43 900
Може - няма проблем.
 то на ясмина си пише точно как се преминава от него на други хапчета и обратно.

НО нямаш гаранция, че няма да имаш пак такова зацапване.

Аз лично имам на първата опаковка Ясмин(след почивка) иначе не.

# 6
  • Мнения: 2 110
Извинявай ,но кой ти ги предписва противозачатъчните ?! От това което си написала на мен ми изглежда ,че сама решаваш какво и кога да пиеш. С хапчетата не се прави така,това наистина не са бонбони.Антибебе се предписва само от лекар ! Те са много индивидуални и лекарят според хормоналното ти ниво определя какво да пиеш!

# 7
  • Мнения: 2 334
Може няма проблем аз така ги смених като пиех хапчета ,но след консулатация с лекарката ми разбира се  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 1 998
Наистина не е добра идея да си предписваш сама противозачатъчни. Пила съм Ясмин и от него имах зацапване 2-3 месеца. Преди тях бях на Логест и имаха още повече странични ефекти.

Общи условия

Активация на акаунт