за къпането и сушенето след това

  • 1 998
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 129
Здравейте мами! На моята щерка доста и порасна косичката и след баня не мога просто да я изсуша с кърпа.Как сушите косичките на вашите принцеси? Мога ли евентуално да ползвам сешоар имайки предвид възрастта и

# 1
  • Мнения: 2 334
Аз от 9-10 месец на моята дъщеря и суша косата със сешоар именно защото и е дълга косата и ме е страх да ляга с мокра коса  Peace

# 2
  • Мнения: 9 973
може,стига да не се плаше.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Суша я със сешоар  Peace

# 4
  • Мнения: 280
]Защо не? Като на игра на слабата степен първо на себе си и от далече на малката ще пробваш. Първо за малко я после и за по-дълго.

# 5
  • BG
  • Мнения: 1 900
Никога не съм сушила със сешоар.

# 6
  • Мнения: 5 994
суша сешоар,но когато беше малък в началото го беше страх затова внимавай

# 7
  • Мнения: 1 546
От 9-10 месечна я суша със сешоар. И сега така процедирам, само дето вече иска сама да се суши и е...зор голям... #Crazy Mr. Green

# 8
  • Мнения: 543
И моята дъщеря има доста коса вече, но не я суша със сешоар, изтривам с кърпа и я слагам леко влажна.

# 9
  • Мнения: 1 155
Суша я с сешоар. Първоначално се дърпаше, но сега вече свикна и няма проблем Peace

# 10
  • Временно
  • Мнения: 788
И на моята косичката и е дългичка и трудно съхне.Ползвах сешуар около месец,но ми се стува че е много малка още да я подлагам на толкова агресивното влияние на сешуара.Затова започнах да мия косата през вечер като много добре затоплям стаята.Докато заспи косичката и вече е изсъхнала!

# 11
  • София
  • Мнения: 6 011
Ползваме сешоар от много рано - може би беше на 3-4 месеца.
Той се роди през зимата, имаше много гъста , къдрава и дълга коса.
Не се е страхувал, сега пък направо вече обожава. На по-слабата степен и от подходящо разстояние не виждам какъв е проблема.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Ако не се плаши,действай  със сешоара.

# 13
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Моят син от раждането е с гъста коса.
Подсушавам само с кърпа, а докато го облека и направя млякото, косата вече е съвсем леко влажна.
Сешоара не изсушава ли нежната и тънка бебешка косица?

# 14
  • София
  • Мнения: 6 011
Не, Олинце, ако не му го завираш директно в скалпа, де. Сина ми от бебешко косище сега има такава четина остра, нищо не му се е изсушило. Плюс това аз не мия косата всеки ден.

Общи условия

Активация на акаунт