куче ЛАБРАДОР

  • 1 266
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 844
здравейте!
има ли тук стопани на лабрадори,има ли фенове на тази страхотна порода?ако има-каня ви в тази тема да обсъдим породата-характер,нрав,обичайни бели и пакости,грижи за лабрадора и радостта,която носи. Laughingпък току виж сме и помогнали на някои бъдещи стопани да изберат именно такова куче и да имат верен приятел в негово лице. Peace
за протокола-стопанка съм на лаб,така че съм пристрастна към породата.. Laughing

# 1
  • Варна
  • Мнения: 199
Това е една от най-страхотните породи, които познавам!! Обожавам лабрадорите!  Simple Smile
Много интелигентни, много предани и всеотдайни... и не на последно място - невероятни помощници!

# 2
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
И аз си имам лабрадорка- Хайре, на почти 2 години. Снимки обаче по- късно, че нямам на този компютър.
Взехме я на шега, за малко, докато и минат първите ваксини и така си остана при нас.
Като разбрах, че съм бременна, си зададох въпроса дали мога да се разделя с нея и отговора ми беше НЕ.
Днес, докато бебето плачеше, а тя скимтеше, защото не може да му помогне, за пореден пък се убедих, че това е най-страхотното животинче.
Тъжно ми е само, че нямам достатъчно време за нея, но и това ще мине. А тя е толкова добричка, и така стоически понася всичко.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 197
И аз имам лабрадор  Crazy
Бриджит е на 9месеца и е доста лудичка  Mr. Green

Има още една темичка за лабковци  Grinning

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=386380.0

Общи условия

Активация на акаунт