Maмма миа , за 95ти път в Italy

  • 14 329
  • 301
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 1 545
Пу първа! И аз го гледах миналата седмица, мнооооого му се изкефих. Laughing

# 2
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Пу първа! И аз го гледах миналата седмица, мнооооого му се изкефих. Laughing

И мен съЩо.  Party Цял ден си тананикам  Whistling

# 3
# 4
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Навел , по твоя въпрос : сестра ми и баба ми идваха последно преди около месец тук ( от София, със самолет ) и на влизане тук са показали паспортите си,но ми казаха,4е имало и хора само с ли4ни карти.  Thinking

# 5
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Адашке, обикновено брашно тип ОО ползвах и трите пъти хихих, даааа, днес правих за трети път, но малка доза, а да кажа, че и при ползване на боза от предния път за закваската не става толквоа хубаво колкото с  две филии хляб черен на Пема, фрулирани с малко вода.
http://www.pema.de/xist4c/web/Unsere-Vollkornbrote_id_7095_.htm; … 94BC68D930B29E396

Днес платихме 120 еври за анализи, чакаме...
не знам, но решихме да се женим без да съм регистрирасла развода си в Бг, тъй като така и не разбрах какви документи трябват точно, освен това искали да са с апостил, да ги превежда човек от общината в Силистра и да минават през Външно минестерство по вътрешен път, без да се заниамвам аз.. А бе, като се замисля и за какво ли ми е било да си регистрирам преди брака newsm78. Та на лято, след сватбеното пътешествие ще видя на место...Луда работа, писна ми толкова години да се разнасям с документи и да легализирам и прочие, сигурно и с вас е тка....Таман мислиш, че никога повече няма да ти се налага нищичко да трябва да приготвяш като разни кетапи и да ги разнясяш зад граница, и хоп- все нещо рано или късно изскача. Аман! Аман, Багдад все тая.. Joy
Решихме официално да се женим май-юни и веднага да потеглим тримцата на сватбено пътешествие в Барселона. От тук има директни полети.  Момичета, вие като пътувате всичко организирано ли правите в група, или както мислим ние-само от агенция-   път и спане, останалото с картата и да бродим солово?
Ааа, да ме прощавате, не помня добре, говорили сме сумати пъти, но да споделя...В общината казали на майка да съм си регистрирала детето, било задължително, това е лудост, според мен, никой не може да ме задължи да го сторя, то си е чисто получаване на гражданство да ем " гонкат" после да пътувам и маргото с два паспорта, как ли пък не, да се ръсим и там с пари за тая цел. А бе, май тия двойни гражданства не са толквоа изгодни. Отказах се, да и регистрирам там свидетството за раждане. Освен това и те самите не са на ясно с нищо, имали инфо за такива случаи от 2002 година, дори бившият ми брак не бил регистриран добре, без превод, моля ви се! Шантава история! Да не ви заниамвам с тия мои глупости, че и аз не зная какви ги пиша, объркано ми е в главата, женим се, та да ме мислят за двумъжка после в Бг, то пък кой ли се интересува от мен, щом и досега не са видели объркацията с документа ми отпреди 12 години за склучен брак Joy

Последна редакция: пн, 09 мар 2009, 20:21 от milix

# 6
  • Italia
  • Мнения: 4 492
АдаШке,аз като ходим из Ивропата никога не ползвам агенции,ни за път ни за спане ми карам на фай да те принципа . Само за сватбеното пътеШествие бяхме организирани с тур оператор ама Щот беШе на майната си. Wink

# 7
  • Мнения: 5 710
Запис.
Миликс, ние си организираме сами всичко, когато пътуваме. Веднъж сме били на Червено море със Сетте мари и няма да повторим скоро - с дете или без ...
Мамма мия много ме забавлява, гледала съм го няколко пъти.

# 8
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Ее, Миленка, поне перноттаменто, все пак сме с малката. А в група наистина е малко обвърващо, все пак искаме си свободата, в един град ще се спираме само, все ще си го разгледаме и сами.

# 9
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Въййй ( че и МАрогот взе да възклицава така! Joy), ами сега, с колко ще успея да отслабна, каква дата ще успеем да фиксираме в общината за бракуването, каква рокля да си взема, откъде да видя нещо по въпроса из нета, ужас, айде ще сме куаттро гатти- 20-ттина , за ресторанта не мислим толкова, бре, хиляди въпрос newsm78и в главата ми все пак е хубава тръпката, не помнех Wink

# 10
  • Мнения: 5 475
Набързо включване от мен, поздрави на патерица за 8 ми март.   bouquet

Аз съм все под пара, готвя заминаване до Русия и ми се е запалила главата.  #Crazy

Миликс, като търсиш хотели гледай в http://www.tripadvisor.it/, има добри съвети, виждаш дали хотела е пододящ с деца и т.нат.
оттам сме резервирали за 4/5 различни страни и не сме имали пробеми. Peace
А за рокля, предполагам не искаш да е бяла  newsm78, виж нещо за церемонии. Peace

Утре идват от синдикатите да ни обяснават правата ни.... междувременно всички се юрнаха да търсят работа... ooooh!


# 11
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Мерси, гери!
не търся бяла рокля, амкар и да мис е ще...но ще е за церимония нещо...нямам си представа дори.
бре, то голямо напреение при вас, ама и къде ли не newsm78

# 12
  • Мнения: 402
Навел, аз пътувах с майка си отиване и връщане до България само с бг.лични карти.Но не виждам какво ще му натежи ,ако си вземе и паспорта за всеки случай.Мене обаче на бг. митница ми искаха бг.лична карта ,и не признаваха италианската,аз съответно се развиках и ми казаха,че като се откажа от бг. си гражданство,мога да влизам само с италианската....Абе по-големи идиоти от бг.митничари няма,убедена съм в това-умират си от кеф да те унижат,да те стъпчат,да видиш колко са велики Sick #Cussing out  #Crazy #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Ще излезе ,че само аз не харесвам филма "Мама миа",едва издържах края Crossing Arms Thinking.Затова пък много ми хареса "Италианс",горещо го препоръчвам,особено първата част.

Мимичета,коя от вас преди известно време разправяше за една замразена риба,дето се продава тук,и дето излиза,че е отровна-не ми се рови назад,ако някой знае къде мога да прочета нещо по-подробно за това нека се обади baby_neutral

# 13
Dobar ve4er mili sanarodni4ki!
4estit vi praznik sas zakasnenia!zdrave i lubov na vsi4ki!
4eta vi s ydovolstvie ,no rqdko vlizam v tema,poradi lipsa na vreme.prosto jajda za vreme.
temite vi sa 4ydesni,no malka zabelejka-pishete po sastestvoto na temata,bi bilo i xybavo i polezno,nali?!mnogo me interesyvat viaggi di citta d,arte a tutto mondo.mnogo e lesno i osvobojdavashto ot trydnosti edna agenzia da ti organizira patyvaneto,dori samostoqtelno.skoro se varnax ot simpozium v Malta.BQXA prekrasni 5 dena.mnogo spomeni ,xymor,i natrypan opit v naykata ornitologiq.momi4eta koi jivee blizo do livorno ili tam?ex,pak tova vreme .telefona..
leka vi ve4er.

# 14
  • Мнения: 402
Гост,и аз имам малка забележка-следващия път като пишеш,пиши на кирилица,щото ние тук нямаме време да сричаме бълг.думи на латиница !!! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт