За мъжете и ревността

  • 3 575
  • 36
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 233
Мили дами, струва ми се, че покрай "празника" нещо май много сме се разкиснали, а?
Хрумна ми нещо друго, докато зачетена в темите бях изпаднала в размисли и страсти Praynig
Вчера /8-ми март/ Слънцето се събуди, грабна си...бутонките под мишница и замина да рита smile3516

Когато се прибра/4 часа по-късно?!/ вместо да демонстрирам бурно неодобрение от незадоволителното поведение, невинно му набутах мобилния си под носа му, за да прочете съобщението, което получих от мой колега с думите: "Мило, не искам да получавам такива съобщения от други, а от теб!" Mr. Green

Едвам го спрях да не му се обади, за да му "благодари" лично за "милото" внимание към мен...  smile3508

Резултатът: излезе веднага и малко по-късно се прибра с цветя и парфюм Wink
Въпросът: как по-ефективно да накараме тази тяхна слабост да работи за нас?
Правили ли сте си такиви експерименти и ако да какъв беше резултата?
Нека си бъдем полезни smile3521

# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
може да пробваш нещо друго, скрий колегата в гардероба и да видим какво ще ти купи ....

# 2
  • Мнения: 804
може да пробваш нещо друго, скрий колегата в гардероба и да видим какво ще ти купи ....
.... или остави "гащи с перка" на място, където може да ги види!
Дано се шегуваш, защото иначе положението е трагично.

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
Да, играла съм му по тънката струна по подобен начин, но преди години, като бяхме хлапета. Това са детински работи, сега не бих се занимавала, наивничко е малко Laughing

# 4
  • Мнения: 90
Не съм превърженик на подобни методи- все едно дресираш животно Naughty

# 5
  • Мнения: 194
Виж...идеята ти е добра, но начинът на резлизация е.........( абе, да не казвам).

Лично аз, не бих му навирала съобщения в лицето, в стил " Виж....тоя така, а пък ти..."

Има хиляди начини да направиш така, че той да види това ( в случая съобщението) Wink

Не натривам носове на цената на един парфюм, мне.

Инъче си имам доста проблеми с НЕОСНОВАТЕЛНА ревност.

Стига ми Stop

# 6
  • Мнения: 686
Поръчай си букет и кажи,че не знаеш от кого е(това от една друга тема) hahaha hahaha hahaha

# 7
  • Мнения: 804
Поръчай си букет и кажи,че не знаеш от кого е(това от една друга тема) hahaha hahaha hahaha
...може да накараш и комшията да ти намигне, а местния плейбой да те щипни по дупиту....

# 8
  • Мнения: 2 448
Да, правила съм неща да провокирам ревност, но не и с цел просене на нещо. По скоро аз съм от типа, които обичат да ги ревнуват, и ревнувам също и малките игри на ревност ми харесват.
За мен това е част от тръпката между двама и ме кефи.  Crazy

# 9
  • Мнения: 2 590
Да, правила съм неща да провокирам ревност, но не и с цел просене на нещо. По скоро аз съм от типа, които обичат да ги ревнуват, и ревнувам също и малките игри на ревност ми харесват.
За мен това е част от тръпката между двама и ме кефи.  Crazy
pasinet , и аз съм от този тип , но пусто моя приятел изобщо не е ревнив. Понякога ми е криво, че изобщо от никого и нищо не ревнува и съм се замисляла да го провокирам по някакъв начин, но все се спирам и размислям.

# 10
  • Мнения: 13
  Много те моля, Вили, не излагай женската част на човечеството...Направи нещо, провокирай! Grinning Какъв е този,дето не те  ревнува??? Без такива!
Винаги са ме притеснявали хората, оперирани от най-човешките емоции!!!

# 11
  • Мнения: 2 590
  Много те моля, Вили, не излагай женската част на човечеството...Направи нещо, провокирай! Grinning Какъв е този,дето не те  ревнува??? Без такива!
Винаги са ме притеснявали хората, оперирани от най-човешките емоции!!!

Ами той е най-уравновесения човек, който познавам, страшно спокоен, не е избухлив и така. Може би се отказвам да го провокирам, защото си го обяснявам с характера му, принципно си е такъв. Държи на личното пространство, освен на неговото, а и на моето, много строго даже. Което не е лошо, но понякога наистина ми избиват балансите и ми се иска от време на време да изревнува, понеее мъничко. Обаче не съм измислила достатъчно тактичен и цивилизован начин да го направя. Не е по темата да си изпрося някакво подаръче или нещо подобно, просто да видя искрица ревност в очите, поне някой път. Embarassed Пък не знам мисля, че не съм грозна и се е случвало да ме заглеждат пред него.

# 12
  • София
  • Мнения: 7 980
Нямам навика да играя игрички, както и спрямо мен не ги толерирам. Не ценя участието на ревността в отношенията.

# 13
  • Мнения: 1 844
идеята за малко провокация и ревност с цел събуждане на половинката е добра,но не по този начин с навиране на смс под носа.. Naughtyтова е малко повърхностно и смешно.има мнооого други начини,хем фини,хем достатъчно провокативни.

# 14
  • Мнения: 2 477
Неее,не мога да си представя чрез такива средства да прося внимание и отношение.Че той като няма потребсност да ме обожава като жена,за какво ми е да го провокирам и той напук да ми демонстрира отношение.Мерси!

Общи условия

Активация на акаунт