Наркотици + бебе?

  • 9 767
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Въпроса ми е следния : Колко време ще е нужно на един организъм за да се изчисти от цялата отрова която е в кръвта му? Има ли значение какъв вид е наркотика и колко време е взиман...
С приятеля ми сме решили да си родим детенце, но и двамата не сме чисти по стечение на обстоятелствата...  newsm45

# 1
  • Мнения: 1 586
Какви са наркотиците? Има значение какъв е и определено за някой има значение, колко време е вземан.
Можете да се очистите от всички, но е различно и има различни по вид и продължителност последствия.
Пак казвам - повечето се преудоляват.
Ще успеете, но в някой случаи е добре да направите и коснултации с лекар.
Дано достатъчно силно да искате да имате дете  Hug но има време - първо помислете за себе си  Hug

P.S. Разбрах отговора на въпроса си. Не искам да ти звучи обезкуражаващо, но времето което ви е необходимо в момента е неопределимо.
И ... не могат да ви поомгнат само хора преминали през това. Тъсете и специализирана помощ.

Ще успеете!!! Hug

# 2
  • Мнения: 14
Ами аз бях на амфетамин година...  newsm17 Въпроса е че той беше на кокаин и хероин  newsm45 newsm45 newsm45 и е чист едва от 7 дни а ги е употребявал год. наред ... То дето се вика в момента се борим по-скоро за неговия собствен живот отколкото да създадем нов такъв, но се обичаме и се надявам АЗ да съм наистина стимула му за "НОВ ЖИВОТ" както се изразява той.

# 3
  • Мнения: 113
Oh,neznam slojna rabota,ama 7 dni e nishto,pone spored men.temata e malko delikatna,no po-dobre se pogrijete purvo za vasheto zdrave!!!neka mine poveche vreme,konsultacia s lekari,neobhodimi izsledvania(za teb i za nego)!!!
Vse pak dulgo vreme e vzimal narkotici i to ne bezobidni,prouchete dobre neshtata,za da mojete da imate ZDRAVO BEBE!!!!

# 4
  • Мнения: 1 586
Мило момиче, имам само бледа представа какво ви очаква  и през какво преминавате. Амфетамина се преудолява с времето и организма ти се връща към нормалното си равносвесие. Твоето момче ... предстои му зверска борба ... и на теб покрай него  Praynig
Както писах преди малко сега трябва да се преборите за себе си. На ваше място непремено бих потърсил помощ на лекар и строго специализиран психолог. Лекари се намират. Добри психолози  newsm78 не съм срещал, но вярвам, че има. Може би някой с информация трябва да се намеси тук.
Казваш "само от 7 дни" ... не е малко, не е никак малко - утре ще бъдат осем, а след още "един миг" 700.
Това което ще ти кажа сега не  е обезкуражаващо. Напротив. Борбата  е само ваша. Някой може да ви помогне, но болките, неуспехите и малките радости от настъпването на следващия "чист" ден ще са само ваши.
Иска ми се да ви помогна, но мога само да ви прегърна  Hug Hug Hug Praynig
Потърсете специализирана помощ. Хора преживелии това или съпричастни към това само ще ви въртят в кръг без изход, ако не са подкрепени от такава помощ.
Стискам ви палци, прегръщам ви и чакам с вас 8-мия, 9-тия ден и деня в който ще сте готови да имате дете  Hug

# 5
  • Мнения: 1 169
Наистина, както е казал ARGHT... помислете за себе си първо. Посъветвайте се с лекар. Бъдете убедени в това, което искате.
Създаването на живот е най- красивото и най- отговорното нещо на този свят.
Личен опит нямам, защото не съм се докосвала до това никога, но съм виждала деца на зависими. Последиците са покъртителни.
За това е нужно да сте много силни и да успеете да се избавите от това- по- скоро.

Успех Praynig

# 6
  • Мнения: 14
Благодаря наистина ще е доста тежко цялото това чакане и то за него, аз не съм зависима - чиста съм пак от скоро, но нямам проблемите които има приятеля ми...както на физическа така и на психическа основа.
Чувала съм, че трябват към 6 месеца, но исках да разбера дали това важи и за по тежкия наркотик?

# 7
  • Мнения: 1 586
Да кажем 1,5-2 години и да си стиснем ръцете, а  Hug
С мен можеш и да се пазариш, но не и с последиците от наркотиците.
Казвам ти го с най-добри чувства.
Физиологичните последици ще се поизчистят може би по-рано, ако сте силни. Но имате след това не по-лек път.
Не се самозаблуждавайте.
Търпение и много воля.
Мечтата, която имате ги заслужава. Година-две-три не са нищо...
Най-добре е за детето, което ще имате, да направите тази крачка не заради него, а заради вас.
Наистина времето не ви е враг. Спокойно. Сега не мислете за него в толкова далечен аспект. Утре е по-важен ден от 23.07.2011г ...
Ще има едно утро, когато ще се събудите с усещането, че сте готови. Можеш да си сигурна, че ще го познаеш  Grinning  Hug  Grinning

# 8
  • ЕН
  • Мнения: 543
мила amnesia19 това което искате да постигнете е прекрасно. труден път ви чака, но желанието да съдадете живот ще ви дава сили и воля да го постигнете. нямам си и най малка напредстава какво става след като се спре взимането на такива силни наркотици, така че съвет не мога да дам. но определено трябва да се обърнете към специалист. имам две прекрасни и доста буйни деца и само това мога кажа, че като ни кажат мамо и тате няма нищо по хубаво от това. да чуеш как се смеят и радват, как прохождат, как излиза първото зъбче, как си говорят, как спинкат, как се хранят, как искат сами вече да се къпят и въобще всичко , което правят. пиша ти това за да мога малко от малко да ти вдъхна кураж и сили, вяра и воля, защото ще ти трябват страшно много. не знам приятелите ви дали са зависими или не, но ако са бягайте далеч от тях. в момента не са ви нужни. ако имате близки роднини мисля че те най много ще ви помогнат.
както е казал/а ARGHT не мислете колко време ще е нужно, а просто помислете първо за себе си, защото да дариш един човешки живот и огромна радост , но и огромна денонощна отговорност
тук може да намериш нашата подкрепа за всичко. прегръщам те силно  Hug Hug Hug ще се моля за вас  Praynig Praynig Praynig
пп: дано не съм засегна някой, ако е така извинявам се

# 9
  • Мнения: 2 110
Това което сте решили е страхотно. Ще минете по-много труден път. Потърсете лекарска помощ - медицинска и психоаналитици. Според мен ще ви трябват поне 8 месеца ,за да се изчистите,но моето мнение не е от най-компетентните.
Желая ви  успех !

# 10
  • София
  • Мнения: 1 262
Аз също гласувам да изчакате поне 1,5-2 години, докато и двамата се изчистите максимално  Peace
Не е нужно да рискуваш по-рано заради желанието. По-важно е да дадеш най-доброто на бъдещото си дете   bouquet

# 11
  • Мнения: 99
Успех по пътя, който трябва да преминете  Praynig

# 12
  • Мнения: 80
Успех и от мен  Hug силно се надявам да се преборите Simple Smile
Трябва само да повярваш и да имаш волята да издържиш, просто както са казали не си струва да поемаш риска точно в този момент, изчакайте 1,5 - 2 години  Hug Hug Hug
Не си струва и да обричаш една невинна душица на страдание  Heart Eyes Бъдете здрави!

# 13
  • София
  • Мнения: 3 049
Здравей,
Аз искам да те окуража. Познавам една двойка, и двамата бяха години наред зависими от ХЕРОИН. Лекуваха се в една църква, ожениха се, когато момичето беше вече някъде в четвърти месец. Проблема е, че не знам колко време не са вземали нищо, но като че ли е било кратък период. Момичето роди близнаци - живи и здравички, слава Богу. Износи ги нормално и не е имала проблеми. Ще ги питам колко време не са вземали нищо преди да направят бебетата. Успех ви пожелавам, трябва да сте много, много силни и упорити в отказването на наркотиците! С Божията помощ - вярвам, че ще се справите.

# 14
  • Мнения: 668
Въпроса ми е следния : Колко време ще е нужно на един организъм за да се изчисти от цялата отрова която е в кръвта му? Има ли значение какъв вид е наркотика и колко време е взиман...
С приятеля ми сме решили да си родим детенце, но и двамата не сме чисти по стечение на обстоятелствата...  newsm45

 Поне една година трябва да си чиста физически, а както са казали по-горе-1.5-2 години е времето за което организма се възстановява напълно скед амфетамини, хероин, кокаин.За да мислиш за бебе след тежки наркотици като тези трябва време. Виж в нета какво е пост-остра абситненция /post-acute withdrawal/ за да разбереш какво ще става в следващите година-две-три. Освен това, извън въпроса за чистотата на тялото ти, стои въпроса са това, че трябва да сте сигурни, че сте спрели дрогите и сте изгадили друг начин на живот, за да сте способни да сте родители на това дете. Не търсете детето като спасение, защото то не е такова.Вие трябва да сте стабили в себе си, за да имате място за нов живот и да не го съсипете и увредите. Много хора са спряли, не е лесно, но става. Успех ти желая!

Последна редакция: ср, 11 мар 2009, 11:55 от Archangel

Общи условия

Активация на акаунт