Кратка пареща болка в гърдите-нормално ли е?

  • 2 307
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
Привет на вас настоящи или бъдещи мамчета Simple Smile

Признавам си Embarassed че не съм много активна във форума като споделяща, но за сметка на това пък намирам повечето отговори на моите въпроси именно тук за което съм искрено благодарна.
Та реших че може вие да ми кажете какво е това и дали е нормално- вече 3 пъти ми се случва да изпитам тази болка за около 30 мин......Болезнено парене в областа на зърното което след това отминава само. Бременна съм в 6 месец....Кажете дали ви се е случвало нещо подобно и дали е нормално?
Благодаря ви Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 39 723
Аз по време на бременността по-скоро имах силни сърбежи, не мога да кажа дали е било като болезнено парене.
Нищо не ти пречи да направиш консултация с мамолог.
Аз ходих на консултация в начална бременност.

# 2
  • Мнения: 9 776
Има голяма вероятност проблема да не е от бременността. Ето защо моят съвет е да отидеш при АГ-то си и да поискаш направление за мамолог. Може да са хормони, но по-добре да изключите други причини. Успех и не се панирай Peace!

# 3
  • Мнения: 9 392
Какво казва наблюдаващия те лекар?

# 4
  • Мнения: 1 354
Аз имам доста силни сърбежи около и на самите зърна понеже не издържам и се "подчесвам"и после ми е доста неприятно,но не мисля,че е  болезнено  парене.Наистина най добре направи една консултация с мамолог или сподели с гинеколога си.  Успех Peace!

Общи условия

Активация на акаунт