Турнето на U2 360 градуса

  • 24 639
  • 499
  •   1
Отговори
  • Мнения: 57
Днес U2 официално обявиха датите за турнето тази година. Започват на 30 юни в Барселона на Ноу Камп.
Повече можете да видите от тук - http://360.u2.com/

Аз като че ли ще си заплюя Загреб Simple Smile

В сайта им пише, че цените ще бъдат: 95 евро, 55 евро и поне 10 000 места по 30 евро. Като науча повече по въпроса пак ще пиша.

Не мога да ви опиша колко се вълнувам. Чакам от петък да обявят датите и локациите за концертите .... като дете пред Новогодишна елха съм  hahaha

 coolcool

# 1
  • Мнения: 634
Записвам се да следя, иначе се интересувам и ако има някакви организирани пътувания, някой ако знае, да пуска инфо  Hug

# 2
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 371
Записвам се и аз. За концерта на Мадона в Будва нямаше някакви организирани пътувания, но тук имаше тема и човек можеше да се стикова с някой.

# 3
  • Мнения: 4 491

Аз като че ли ще си заплюя Загреб Simple Smile

В сайта им пише, че цените ще бъдат: 95 евро, 55 евро и поне 10 000 места по 30 евро. Като науча повече по въпроса пак ще пиша.

Стопли ми душата! Аз чух за билети по около 200 евро и ми се стъжни.
И аз искам в Загреб, даже вчера почнах и хотели да търся.

# 4
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Аз още не съм решила на 100%, но клоня към Милано.
Ако това са цените ще е супер! Сцената като гледам ще е в средата и ще се върти.

# 5
  • Мнения: 57
Сега проверих в разни сайтове и видях, че най-ниската цена е около 190 евро ..... дано да не е така. Ще следя и ще пиша
Искам да разуча и опцията за присейлс, но все още не е актуална

# 6
  • Мнения: 502
    Загреб е  прекрасен град. Била съм там. И аз бих искала да отида там на концерт.

# 7
  • Мнения: 80
И аз смятам да се насоча към Загреб - като най-близко. Само дано не се разубедя да ида.

# 8
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Simple Smile може и през София да минат : http://life.dir.bg/2009/03/11/news4119185.html
Да стискаме палци  Peace

# 9
  • Мнения: 4 491
Оххх, Мисис Фиоре, що тъй не ми се вярва...  Confused

# 10
  • Мнения: 57
Билетите за датите в Милано и Гьотеборг се пускат в продажба на 13 март, а в Амстердам на 14 март.

# 11
  • Мнения: 1 107
И аз съм от тези, които искат, но да видим дали ще ми се усмихне късмета Praynig

# 12
  • Мнения: 349
Искам и аааааз! Не ми се умира преди да съм ги видяла! ще следя темата, ако някой нещо научи да свирка!  Hug

# 13
  • Мнения: 766
Хайде и аз тук  Flutter
Мечтата ми е да видя U2 на живо
Загреб е много привлекателна идея Simple Smile

# 14
  • София
  • Мнения: 1 210
Отдавна следя и чакам новини относно това турне. Задължително мероприятие ми е за тази година.  Grinning Аз се двоумя между Лондон и Амстердам.

Общи условия

Активация на акаунт