направление за секрет- ясла

  • 884
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 469
Здравейте майчета, много се извинявам ако темата ми не е точно за тук но нямам време да чета защото е спешно! Моля ви кажете ми за секрет дадоха ли ви направление, защото нащо педи каза че не се дава а две майки казаха че са им дали личните лекари!

# 1
  • София
  • Мнения: 974
За постъпване в яслата ли? Не, не се дава...и секрета от къде е, нос, гърло?
Изискват се само изследвания на кръв, урина, чревни, бележка, че не е в контакт със заразно болни детето, Васерман на родител...и там различните книжки с информация за ваксини и здравословното състояние на детето.

# 2
  • Мнения: 469
За постъпване в яслата ли? Не, не се дава...и секрета от къде е, нос, гърло?
Изискват се само изследвания на кръв, урина, чревни, бележка, че не е в контакт със заразно болни детето, Васерман на родител...и там различните книжки с информация за ваксини и здравословното състояние на детето.


Да за постъпване в ясла. Направление за  Чревен секрет

# 3
  • София
  • Мнения: 974
Така да..задължително си го искай. Длъжна е личната да ти го даде

# 4
  • Мнения: 469
Така да..задължително си го искай

Ами тя ми казва че не било законно да ми дава направление, защото изследването било по наше лично желание, давало се само ако детето е болно? Shocked Но нали яслата го изискват, това означава че съм длъжна да го направя този секрат а не просто защото ми е скимнало! Тъпи педита

# 5
  • Мнения: 7 831
Детско здр … 72;не
Ако до сега не ви е давала направление за профилактични изследвания би трябвало сега да ви даде. Касата покрива не само изследвания когато детето е болно, а и профилактични.

# 6
  • София
  • Мнения: 974
Тя нещо се е объркала явно за какво го искаш Laughing
Наблегни, че все пак изследването доказва, че детето не е болно и може да постъпи в ДЗ, и точно по закон/наредба/ се изисква... Laughing
Звучи супер невероятно Mr. Green Търси си правата и изясни недоразумението с личната Mr. Green
Успех

# 7
  • Мнения: 469
Така да..задължително си го искай. Длъжна е личната да ти го даде

Благодаря! Тя обаче твърди че е незаконно, и даже пратила сестрата с мъжо ми-аз пратих него да занесе материала-  в лабораторията да се разберат ама пак си твърди че е  незаконно, но ми да де направление! Много ти благодаря! Hug

Общи условия

Активация на акаунт