Разранено зърно ли е?

  • 370
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 666
Здравейте!От известно време мн ме наболява едната гърда,не мога да разбера дали е само зърното или и гърдата.Болката е адска в началото докато малката набере инерция със сукането..после отшумява лекичко.С другата гърда нямам такъв проблем.Съмнявам се да не я послтавям правилно на "болната"гърда,защото както казах с другата нямам такъв проблем.Мляко има в нея ,но прокапва малко трудно,но не е спряло изцяло..Та да попитам може ли да е запушен канал,или просто съм го разранила по някаква причина ThinkingБлагодаря ви предварително!

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
По-скоро звучи като блистер - огледай внимателно зърното дали виждаш някъде бяла пъпчица или нещо като бяла ципа. Понякога трябва да стиснеш, както за изцеждане на ръка, за да се покаже къде е запушването.

# 2
Здравейте!От известно време мн ме наболява едната гърда,не мога да разбера дали е само зърното или и гърдата.Болката е адска в началото докато малката набере инерция със сукането..после отшумява лекичко.С другата гърда нямам такъв проблем.Съмнявам се да не я послтавям правилно на "болната"гърда,защото както казах с другата нямам такъв проблем.Мляко има в нея ,но прокапва малко трудно,но не е спряло изцяло..Та да попитам може ли да е запушен канал,или просто съм го разранила по някаква причина ThinkingБлагодаря ви предварително!

Zdrawei, ne men mi zwu4i kato zapu6eno kanal4e, az dwa pati do sega imah tozi problem, oplakwaniqta mi bqha sastite kato teb, wsi4ko se oprawe6e sas obtriwki pod du6a s topla woda i izcejdane, sled nqkolko dni takiwa proceduri mi mina

Общи условия

Активация на акаунт