Шампоаните за обем

  • 2 131
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 214
Моля ,споделете личен опит.Шампоаните за обем вършат ли работа или са просто едни от многото на пазара.

# 1
  • Мнения: 183
Според донякъде зависи и от самата коса. Аз например за първи път си взех такъв шампоан - Елсев са обем и със сигурност намирам разлика. Е, не очаквай някаква супер промяна, но определено косата ми има повече обем и плътност. Освен това ми издържа повече време без да ми се омазни. Друг е въпроса точно на теб кой шампоан ще ти пасне на косата.

# 2
  • Мнения: 341
Разлика може и да има (не мога да преценя, защото никога не съм ползвала друг вид шампоан, освен такъв за обем), но моето мнение е, че само с шампоан едва ли могат да се постигнат онези великолепни обемни прически от рекламите на шампоани за обем. 

# 3
  • Мнения: 214
О,така си е!Чудеса не се очакват и все пак нещо изпитано срещу това на 2-3 ден косата да изглежда като разплетена дамаджана хаха Laughingкак звучи само.Естествено има значение и замърсяването в което живеем,защото бяхме на ваканцийка към балкана и там косата ми нямаше този проблем.

# 4
  • Мнения: 341
О,така си е!Чудеса не се очакват и все пак нещо изпитано срещу това на 2-3 ден косата да изглежда като разплетена дамаджана...

Това май си е до даденост.

# 5
  • Мнения: 214
Inomi и до сезон PeaceПрез лятото такъв проблем не наблюдавам Wink

# 6
  • Мнения: 341
Ми да, вероятно влияе влагата. Аз моята така или иначе я мия на 3 дни - не защото се омазнява, а заради разплетената дамаджана. Или по-точно сплесканата прическа, защото моята е права и обемът е основният й проблем (който решавам с пяна и сушене със сешоар и кръгла четка).

# 7
  • Мнения: 3 830
Ефект виждам единствено от зелената серия на Л'Ореал, която е за обем. Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 422
Аз съм доволна от Пантен и изобщо от всички серии на Пантен,но сега имам Нивея за обем и шампоана не прави чудеса,но ползвам и пяната и лака от същата серия..а сега на 12.03 ще ми идва една поръчка от Ейвън за едни ампулки за обем..пък да видим! Grinning

P.S. Някой ползвал ли е ампулите на Vichy Dercos срещу косопад и укрепване на косъма, тъй като си взех, ама гледам да са повече почивни дни,че сега ползвам пяна и лак и няма  да няма ефект!

# 9
  • Мнения: 0
Да, съгласна съм, че само с шампоан не става. Доволна съм от професионалния Loreal за обем и два на Alfa Parf- Диамант-а и серията с теменужка за обем. Сещам се, че преди ползвах и шампоана за обем на Phyto и беше добър. Преди изсушаване слагам или пяна за обем в корените на Лонда или един спрей, после дифузер, лак и вафлички за финал. Тази формула действа безотказно  newsm10

# 10
  • Перник
  • Мнения: 726
На мен Wosh and go ми прави наистина обем от корените и косата ми става много лъскава,но за сметка на това ми излиза пърхут  ooooh!,за друг който да ми прави обем не се сещам... Peace

# 11
  • Мнения: 22
Моя колежка, която от година работи в голяма верига столични аптеки пълни с всякаква козметика, ми препоръча шампоана на Рене Фюртерер. Тя е с дълга до кръста къдрава коса и с този шампоан ефектът беше поразителен - няма друг продукт, който да накара буклите й да застанат по този начин. Преди 2 дни и аз се сдобих с такъв шампоан, но засега не съм го пробвала, след предстоящото миене ще ви кажа как се отрази и на мен.

# 12
  • София
  • Мнения: 5 289
Да, съгласна съм, че само с шампоан не става. Доволна съм от професионалния Loreal за обем и два на Alfa Parf- Диамант-а и серията с теменужка за обем. Сещам се, че преди ползвах и шампоана за обем на Phyto и беше добър. Преди изсушаване слагам или пяна за обем в корените на Лонда или един спрей, после дифузер, лак и вафлички за финал. Тази формула действа безотказно  newsm10
Имах си аз след всичко това да нямаш обем. Crazy Laughing

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
По-скоро са си просто шампоани.

При коса, която не е била измита от 3-4 дни, еми след всеки шампоан ще придобие обем.

При мен много зависи и в какъв период съм, около цикъл обикновено косата ми става ужасна и никой шампоан не е способен да й предаде обем.

# 14
  • Мнения: 3
Качествените шампоани за обем, съчетани със стилизант преди сушене определено имат ефект. Косата като структура също е много важна. Много меките коси, премити със силни шампоани, летят и могат да имат проблем с обема. Твърдите коси без обем, могат да станат по- твърди ако се използват прекалено силни шампоани за обем. Мазните коси + пяна в корените, могат да се омазнят по - бързо Simple Smile и така нататък. Всички живели щастливо и  дълго. Simple Smile)))

Общи условия

Активация на акаунт