Най-нужните потребности - ДБМ заедно с БП - София

  • 1 040
  • 6
  •   1
Отговори
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
http://businesspark-sofia.com/newspaper/?p=197#more-197

ТОва е инициативата за която бяхме писали преди седмица в обащата тема на ДБМ.
От вчера започна събирането на материали в БП София, ако имате близки живеещи наблизо или приятели които работят там, пратете им линка и нека заедно да помогнем на ДБМ-Пловдив и децата от домове в и около Пловдив.

 

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Пожелавам успех на инициативата  bouquet

# 2
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
  Hands Thumbsup Успех и от мен!
  bouquet

# 3
# 4
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062


Инициативата завърши успешно!   bouquet
Благодарим на нашите нови приятели в лицето на Бизнес парк - София в Младост 4.
Специални благодарности на Надежда Русева и целия екип за Маркетинг и реклама на БП, които организираха акцията.
Благодарим и на всички доброволци от ДБМ Пловдив, които много експедитивно успяха да сортират и  доставят огромните количества ученисчески пособия до децата.

  bouquet   bouquet   bouquet

Последна редакция: ср, 01 апр 2009, 14:30 от Karol&Erik

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
И аз искам да благодаря за страхотното дарение  bouquet Такива хубави книжки, енциклопедии, огромни количества материали, още веднъж, благодаря  bouquet
Част от дарението вече е предоставено на домовете в Асеновград и Нареченски бани. Предстои носенето на нещата за Зелениково и Калофер.

# 6
  • sofia
  • Мнения: 7 477
И аз искам да благодаря за страхотното дарение  bouquet Такива хубави книжки, енциклопедии, огромни количества материали, още веднъж, благодаря  bouquet
Част от дарението вече е предоставено на домовете в Асеновград и Нареченски бани. Предстои носенето на нещата за Зелениково и Калофер.

Миленка,оправихме цялата документация  Peace

сега ще им пуснем благодарствено писмо ,а по-нататък ще им копирам инфото от вас по разнасянето на дарението.Ще 4акам и протокилите за дарения от домовете за да им пускаме копия от тях Twisted Evil

  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт