Искам да съм мама

  • 1 048
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Здравейте на всички ! Нова съм в този форум , но реших да пиша за моя проблем. Аз съм на 22 години и от около година имам проблем с цикъла, от 6 месеца въобще не ми е идвал.От хилядите изследвания се установи че имам завишено ниво на FSH - трипъти над нормата . Преди месец уж светила в тази област ми казаха че не мога да имам деца до края на живота си,и че нищо не може да се направи. Днес ми казаха и че съм в климактериум . Незнам дали някой е бил в такова положение ,но искрено Ви моля за помощ - отчаяна съм. Поздрави на всички.

# 1
  • Мнения: 170
кои са тези светила? изследвала ли си си инхибин б? провеждано ли ти е хормонално лечение? по принцип има случаи на ранна менопауза, но дори тогава се опитват всички възможни варианти преди да се постави такава диагноза. мисля, че е рано да се предаваш, не се отчайвай. дано да се включат момичета с подобен проблем.

# 2
  • Мнения: 975
Да, не може така да ти поставят диагноза без да е изследвано всичко .ФСХ на кой ден е изследвано?
Инхибин и АМ е добре да се видят как са.Успех.

# 3
направи отново изследвания и посети клиника по стерилитет задължително, само там ще ти помогнат. Peace
успех

# 4
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
направи отново изследвания и посети клиника по стерилитет задължително, само там ще ти помогнат. Peace
успех
Peace
Откъде си?Кои са тия светила?Аман от такива прибързани диагнози и прехвалени лекари! ooooh!

# 5
  • Мнения: 8
Здравей и от мен,

Направо останах в ступор. Как е възможно хей така да ти поставят такива диагнози?!?  #2gunfire
Не можах да разбера дали са ти правили някакви изследвания, но се надявам, че всичко ще бъде наред.  Praynig
Консултирай се с повече специалисти. Бих ти препоръчала клиниката Репробиомед - д-р Николов. Те се занимават основно със стерилитет.

Поздрави и късмет,  Peace

# 6
  • Мнения: 3 246
Мечтателка86, съжалявам  миличка, включвам се за да кажа и аз - посети клиника по стерилитет, важно е да те види специалист в тази област а не просто местните светила Peace Иначе не искам да те отчайвам, но аз бях на твоята възраст, когато получих тази диагноза, от всички клиники и лекари, които съм обиколила, отговорът който получих е, че до този момент медицината в тази област не е достатъчно напреднала и не може да се установи причината за преждевременната яйчникова недостатъчност. Ти си млада, а медицината се развива със страшно бързи темпове, знам че това няма да те успокои в този момент, но искам да ти кажа - преди шест седем години един лекар ми каза че нямам шанс да забременея никога, не и с моя яйцеклетка, а с донорска - тогава по негови данни такова ин витро се правеше само в чужбина. Знам колко сълзи пролях в онзи момент и колко клиники и различни лекари  обиколих, в един момент се отказах и осинових моето прекрасно момченце. Преди две години попаднахна един лекар който ми даде надежда че мога да забременея, макар и по донорска програма. Това едва ли ще те успокои по-някакъв начин, но просто исках да ти кажа не се отчайвай, посети и други лекари, изследвай инхибин б,  /момичетат са ти дали доста насоки /аз лично ще ти стискам палци това да не е вярната диагноза и много скоро да ни се  похвалиш с добри новини Praynig Hug

Общи условия

Активация на акаунт