искам бебе

  • 1 089
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Здравейте на всички. Моят проблем , е че от 6 месеца нямам мензис - вторична аменорея . Оказа се ,че всичко идвало от много високи стойности на FSH. Ако някой има този проблем нека да ми пише . Поздрави

# 1
  • Мнения: 1 844
не съм запозната със заболяването ти.
искам просто да ти кажа,че ти желая нещата да се оправят и скоро да се похвалиш с две чертички,а след 9 месеца и здраво бебе!  bouquet

# 2
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
Здравей Mimeetto,

съжалявам, че се налага да се сблъскваш с този неприятен проблем!
Ако причината (TSH) наистина е открита, тогава трябва да намериш наистина добър ендокринолог и да се проведе адекватно хормонално заместително лечение.

Трябва също така да погледнеш и оцениш начина си на живот, и плавно да промениш в някои насоки (ако разбира се това се отнася до теб, само гадая): никакъв стрес, здравословно хранене, никакви резки промени в теглото, ненатоварващ спорт и други.

Желая ти успех! Вярвам, че ще пребориш проблема и ще си щастливо бременна!

# 3
  • Мнения: 2 110
Аз също не съм запозната с този проблем. Изглежда ми нещо много сериозно ,което изисква добри специалисти. Побутвам малко темата ,дано някой ти даде насоки към кого да се обърнеш. Искрено ти желая успех ! Стискам палци!

# 4
  • София
  • Мнения: 2 014
Mimeetto  , високото FSH е много коварна диагноза. Това означава преждевременна менопауза. Възстановяването на цикъла е много трудно. Трябва да си изследваш Инхибин Б и Антимюлеров хормон за да се отхвърли диагнозата за изчерпан яйчников резерв. Ако тя се отхвърли - тогава има надежда. Има добри резултати със приемане на Естрофем.

# 5
  • Мнения: 20
Здр, откъде си?
мога да ти препоръчм 1 много добър ендокринолог, но е в Русе. Мен лично той ме оправи е сега чакаме бебче. казва се д-р Волен Славянов, ако те интерисува, 6те ти дам тел. Обиколих доста ендокринолози и минах през какви ли не диагнози,но всички бяха грешни, вкл и от професори от София.
Моя съвет е не губи време, а се свържи с ендокринолог! Успех

Общи условия

Активация на акаунт