Искам да ви кажа

  • 1 527
  • 15
  •   1
Отговори
Мили мами,
Едва ли ще ви изненадам с нещо, но просто искам да споделя!
Имам си вкъщи едно слънчице на почти 5 месеца, което дава смисъл на целия ми живот.  baby_neutralДъщеря ми е такова лъчезарно малко мишле, че даже като си мисля за нея и спира да ми пука за всякакви проблеми. Върнах се прекалено рано на работа, за което адски съжалявам, защото пропускам неповторими моменти с нея. А съм наясно, че тя ще става все по-невероятна. Когато някой ти каже, че от обичта към детето ти няма по-силно чувство не се замисляш над това, но когато имаш дете разбираш, че това е самата истина и чувството се засилва всеки ден Heart Eyes......................................благодаря, че ми отделихте от времето си  Hug

# 1
  • Мнения: 2 950
Да ти е жива  издрава и нека винаги те кара да се усмихваш, като сега! Hug

# 2
  • Мнения: 959
Така е, Луда@.  Grinning
Няма нищо по хубаво и по силно, от обичта към детето/та.  Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 202
Да ,към детето си изпитвам такава силна обич,какватао никога не съм изпитвала през живота си.Само една усмивчица от него те кара да се чувстваш щастлив и пълноценен.

# 4
  • Мнения: 66
напълно си права . колкото и проблеми да имам , да съм уморена и т.н. , когато съм с децата ми забравям всичко . няма по - голямо щастие от тях. Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 1 817
Така е. Невероятна и неповторима е майчината любов. Изпълва ме , прелива... Heart Eyes Heart Eyes
Абее, не може да се обясни...Вие знаете Grinning

# 6
  • София
  • Мнения: 1 433
разбирам те-мисля постоянно  и за двамата, лягам, ставам-те са първата ми мисъл Laughing

# 7
# 8
  • Мнения: 2 477
Искам да ви кажа,че съм знаела за силната любов към детето,но не съм очаквала тя да е толкова всепоглъщаща и очарователна.
Наслаждавам се на всеки ден със синът ми.

# 9
  • Мнения: 1 632
Аз пък съм по цял ден напоследък с децата, и пак не ми стига времето да им се нарадвам!

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Наистина няма по-хубаво нещо от  децата.Наслаждавайте се на всеки миг прекаран с таях.Аз вече не съм по цял ден с тях,защото трябва да работя и те ужасно ми липсват и затова чакам краят на работният ден с нетърпение!

# 11
  • Мнения: 2 110
Това което пишеш е така. Не разбирам какво точно обаче искаш да ни кажеш.Сигурна съм ,че всяка майка мисли като теб. Защо си се кръстила "Луда "също не разбрах?

# 12
# 13
  • Мнения: 4 966
Докато бях бременна с второто се чувствах ужасена - как ще обичам новото човече, няма да е честно спрямо него, защото няма как да го обичам толкова силно, колкото първото. НО - в момента, в който ми я показаха, все едно цял живот я бях имала. Обичта ми не се раздели на две, тя просто се удвои!   Hug

# 14
  • Мнения: 372
Да ти е жива и здрава и само да те радва!
Децата са любовта на живота на майките Simple Smile
А още много малко по-голяма като стане ще усетиш и едно също много хубаво чувство - това, че има едно човече, което искрено и истински те обича Simple Smile
Усещането е несравнимо.

Общи условия

Активация на акаунт