а дали е истина??!!??

  • 3 028
  • 37
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 4 969
здравеите на всички,искам да споделя не6то а и да чуя  вие какво мислите.и така:както всяка маика и аз искам да се хваля с детето си понеже както за всяка така и за мене моето гардже е наи-хубаво..и му направих саит,албум и т.н..но в4ера моят мъж ми вдигна луд скандал  #Puppy dogза6то съм показвала детето в интернет какво съм била искала,да го откраднат ли.6ах и мат Shocked и след това тои ми обясни (а тои има доста познания във тази свера)4е много богати араби и про4ие 4ужденци си "избирали"децата от такива саитове(а моето дете е определено много "подходя6то" тъи като доста бял и едър на 1.9 години-20 кг)та кажете ми какво мислите???вазможно ли е 4рез някои саитове да "предлагаме децата си на ТЪРГ" newsm78 Shocked Cry #Crazy

п.с. 4рез тази тема не искам да обидя никоя от вас а да разбера мнението и на останалите маики,замисляли ли сте се за такива не6та??? Ами ако в това все пак има истина то как да предпазим де4ицата си.И как да го пускам на ясла градина и т.н. а ли4но мое мнение е 4е у4илиштето е просто 1 необходимо ЗЛО Twisted Evil и на какво да у4а сина си нима трябва да бъде вазпитаван в страх вместо да има едно прекрасно изживяно детство пълно смного усмивки и збъднати ме4ти Heart Eyesмоля се за едно по светло бъде6те за на6ите деца Praynig

Последна редакция: нд, 07 авг 2005, 19:15 от ana83

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
виж сега миличка, кажи на мъжа ти , че ако тръгнем да се замисляме за такива работи то по-добре да си седим в къщи и да гледаме само през прозореца.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 4 969
виж сега миличка, кажи на мъжа ти , че ако тръгнем да се замисляме за такива работи то по-добре да си седим в къщи и да гледаме само през прозореца.
искам да добавя 4е  с мъжа ми дале4 не сме параноици които са се затворили в ка6ти и гледат само от прозореца..пък и темата е конкретно за мнението ви за тези саитове със снимки на на6ите сакровишта

# 3
  • София
  • Мнения: 6 477
Мила, не знам точно какво да ти кажа, но преди месец си качвах снимки на малката в нета и се замислих за подобни неща. Поводът беше, че на една от снимките малката беше снимана преди баня и беше без дрехи, макар че ъгъла на снимка беше дискретен. И някак от само себе си махнах точно тази снимка.....някъде далече в съзнанието ми се замота мисълта за гадните педофили...Но други снимки съм оставила в нета - все пак доста приятели са в чужбина и това е най-лесния начин да следим как растат децата ни! Grinning Grinning

# 4
  • Мнения: 2 257
В Щатите е абсолютно неприемливо да снимаш или показваш снимки на голи деца, както и да ги пускаш така на плажа. Ужасно са се спекли заради педофилията. Американска майка няма да пусне снимки на голо дете онлайн. Но в БГ е съвсем друга история. Не мисля, че твоето дете е под пряка заплаха, в крайна сметка и без да си му постнала снимките онлайн  и на улицата някой може да го хареса...Пази Боже....

# 5
  • Мнения: 7 831
Преди време тук доста се дискутираше темата за бойловърите (може да я потърсиш с търсачката) та покрай нея реших да послушам мъжа си, който е на мнението на твоя и махнах всички снимки на децата си от нета. Сега ако искам да ги покажа на някого ги пращам по мейла и толкова. Не съм параноичка но ....

# 6
  • Мнения: 18 542
Моят син също има сайт правен от мен. Мъжът ми не е против и не виждам какво лошо има.
Мисля, че мъжът ти е доста краен.

# 7
  • Мнения: 2 452
В Щатите е абсолютно неприемливо да снимаш или показваш снимки на голи деца, както и да ги пускаш така на плажа. Ужасно са се спекли заради педофилията. Американска майка няма да пусне снимки на голо дете онлайн. Но в БГ е съвсем друга история. Не мисля, че твоето дете е под пряка заплаха, в крайна сметка и без да си му постнала снимките онлайн  и на улицата някой може да го хареса...Пази Боже....

Аз пък моето дете го "пусках" на плажа само с долнище на бански доскоро. В Торонто примерно има местен закон, според който жените могат да ходят голи до кръста по улиците (не че някой го прави, но е бил приет преди години заради принципа на равенство - щом мъжете могат, значи и жените трябва да могат); та нека някой се осмели да ми направи забележка, че едногодишното ми дете е само по долнище! Сега е на 4 години и я обличам с цял бански, но вкъщи, на двора я събличам гола. Те не са се "спекли" толкова  заради педофлията, а от фалшив морал, което пък съответно ме амбицира да не им следвам каноните. Twisted Evil, въпреки  че не съм анархист по душа.

# 8
  • Мнения: 46 434
А мъжа ти разрешава ли ти да извеждаш детето на разходка? Защото вероятността да го видят, да те проследят и така да намерят адреса ви е много по-голямо, от колкото ако видят снимкатата му в Интернет  newsm78

# 9
  • Мнения: 2 257
"Аз пък моето дете го "пусках" на плажа само с долнище на бански доскоро." - и пак е имало долнище, дори и на една годинка, нали?Simple Smile Докато в БГ дечковците си ходят спокойно по дупета, до късна възраст,  което аз одобрявам.

".... а от фалшив морал, което пък съответно ме амбицира да не им следвам каноните. Twisted Evil, въпреки  че не съм анархист по душа. " - напълно съгласна- и на мен ми идва напук на тях да тръгна по прашки и без горнище, ама после ще трябва да идва да ме събира от ареста мъжа ми  Laughing



# 10
  • Варна
  • Мнения: 4 969
А мъжа ти разрешава ли ти да извеждаш детето на разходка? Защото вероятността да го видят, да те проследят и така да намерят адреса ви е много по-голямо, от колкото ако видят снимкатата му в Интернет  newsm78


po4ti po cql den sme na vunka.i tova s adresa e dosta otnositelno sled kato i po komputera mogat da ti vzemat adresa i to o6te po lesno otkolkoto da te sledqt da ne zabravqme za IP-adresite vse pak  Stuck Out Tongue Winking Eye  a puk i muja mi nikoga ne mi e zabranqval ni6to osobeno 6tos e otnasq do deteto tova e edinstveniq put i spored men toi s pravo se pritesnqva wse pak my e ba6ta puk kakto wijdam moje i da e rqdko no ne samo toi e na towa mnenie..

Последна редакция: пн, 08 авг 2005, 11:32 от ana83

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
po4ti po cql den sme na vunka.i tova s adresa e dosta otnositelno sled kato i po komputera mogat da ti vzemat adresa i to o6te po lesno otkolkoto da te sledqt da ne zabravqme za IP-adresite vse pak  Stuck Out Tongue Winking Eye
ами тогава какво с епритесняваш? Може по всяко време да те спрат мутри да ти зашият 2 шамара и да ти вземат детето. Пускай си снимки и изобщо не се притеснявай

# 12
  • София
  • Мнения: 5 826
Никога не съм и не бих пуснала снимки на детето си в нета, особено след темата за бойловърите. Не мога да си представя, че някой ненормалник ще гледа снимката на дъщеря ми и ще си прави .........  smile3513

# 13
  • Мнения: 46 434
Никога не съм и не бих пуснала снимки на детето си в нета, особено след темата за бойловърите. Не мога да си представя, че някой ненормалник ще гледа снимката на дъщеря ми и ще си прави .........  smile3513

Не си проявявай снимки във фото, от там също може да вземат!

# 14
  • Мнения: 46 434
.... da ne zabravqme za IP-adresite vse pak  Stuck Out Tongue Winking Eye  ......

И за какво да те следят по IP адреса, при положение, че както казва Деяна ще ти ударят 2 шамара и ще ти вземат детето newsm78

Общи условия

Активация на акаунт