тема: "Twilight"/"Здрач"- най тъпият филм

  • 998
  • 4
  •   1
Отговори
Опитах се да го гледам вчера, защото обичам филми с вампири. В момента, в който видях как изглежда главния “готин пич” (снимка) ми стана ясно, че филмът няма да го бъде. Грим като гейша и прическа като Джони Браво .гледайте Let The Right One In (Låt den rätte komma in):http://www.imdb.com/title/tt1139797/
(шведски).
Американците май се пробват да направят техен вариант на този филм, не знам дали вече е излязъл, но “оригиналът” си струва (според мен).

# 1
Доста се колебах преди да изкажа собственото си мнение..разнопосочните коментари са основния стимул, накарал ме да гледам както филма, така и да прочета книгата..бих казала, че това е една доста НЕ лоша идея, но тотално съсипано изпълнение- наистина можеше да се получи добре, направо ме е яд:) няма нищо лошо в това, че в центъра е пославана въпросната любовна история, или- определено "неочакваната" визия за вампирите, просто..писането куца. А как се очаква, ако филма е базиран на книгата да бъде сполучлив?! коя , по дяволите, е Бела? Може би липсват няколко встъпителни глави...определено авторката трябва да поработи по описанията, а главната героиня във филма- по ролята си..определено ще прочета и останалите книги ( дори и водена от просто любопитство) и с нескрито желание авторката да е "израстнала" с годините...А това за колко годишни била писана книгата, просто не подлежи на коментар- само по себе си е безсмислица...за всички любопитни,няма нищо лошо да се прочете книгата- даже си е предизвикатество, да използваш въображението си във всеки един момент, за да компенсираш слабостите на книгата:)

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
аз също не намерих нищо стойностно във филма. Някак много тийн ми се стори...

# 3
  • Мнения: 3
Видях мненията в другите теми. Тези, които са писали или са блондинки или са сътруднички на рекламната агенция, която обслужва издателството. А може и двете : И книжката , и филма не са лоши, но в никакъв случай не е нещо изключително “класика в жанра” и пр. Тривиална сладникава история, която ще я забравиш няколко дни/седмици след като си я прочел или гледал филма. Направете си експеримент - опитайте се да разкажете книгата на някой, които не я е чел - за 3-4 минути ще предадете цялото “съдържание” и колкото и да се мъчите няма да се сетите какво повече да кажете.

# 4
  • Мнения: 8 769
Има отворена тема за въпросния филм.
Няма нужда от втора, назначена главно за негативни постове, и то от един и същ човек с няколко регистрации!

Общи условия

Активация на акаунт