Тук съм мацки...

  • 1 290
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 195
Много се извинявам,4е не влизах толкова много време,но нямах възможност Confused
Все още съм в България със Станислав,а тати замина за Холандия преди няколко дена Sad
Изкарахме страхотна по4ивка на Приморско...4ерпя ви едно морце  Sunglasses
Много ми липсвахте през това време,ще гледам да влизам по-4есто Party Wink

# 1
  • Мнения: 4 212
Хайде идвай си ве4е, 4акам снимки и другите хиени и те тва 4акат  Mr. Green
Благодаря за моренцето,ех Приморско какви лудешки младешки спомени нахлуха в мен...ееееххххх

# 2
  • Spain
  • Мнения: 3 750
извинена си зна4и .
много мерси за"по4ерпката"
аиде и дано скоро и вас да ви огрее и вси4ко да се нареди
 Hug Peace Mr. Green Heart Eyes

# 3
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Ех, Мими, хубаво, че се обаждаш Hug
Успяхте ли да се zасечете с Хонди?

# 4
  • Мнения: 2 195
Ех, Мими, хубаво, че се обаждаш Hug
Успяхте ли да се zасечете с Хонди?
Ами не  Cry Аз й оставих телефон преди да тръгна насам...Сигурно няма време Confused ,пък аз нямам нейните координати  Thinking

# 5
  • Мнения: 2 195
Оооооооооооооооооо
забравих да ви кажа,4е по4нах шофорските курсове  Flutter ,изпита ще ми е към 25 август,4акайте ново инфо.Засега само 1 път кормувах(но аз съм карала малко преди),оба4е тез листовки... Sick ooooh! Дано стане работата,4е откога ме4тая да карам колца... Blush

# 6
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Здрасти, Мимка!
Радвам се, че сте изкарали хубаво на морето и стискам палци за книжката.
Пък и скоро да ви се подредят и другите неща Wink

# 7
  • Мнения: 508
Ех Мимка-блаза тиииии-като знам колко е хубаво в Приморско и какъв купон е.......Листовките ще ги вземеш-споко

# 8
  • Мнения: 980
Хей, Мимка, мернах те аz тука  bouquet
Много се радвам zа морската ви почивка. Стискам палци да иzакараШ курсовете и после да джиткаШ нагоре надолу автомобилиzирана Hug
и скоро да се уреди ваШия въпрос и отново да бъдете zаедно с половинката Heart Eyes

# 9
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
виж това може да ти е от помощ
тук можеш да ги решаваш
http://www.maverick2000.net/instructor/#

тук ги има тези на КАТ
http://kat.bgpal.com/

имаше и един по добър но не мога да го намеря
така ще им свикнеш и ще ти стане автомати4но решаването им

# 10
  • Мнения: 4 629
Здрасти Мимка,
 Радвам се,   добре сте изкарали почивката и благодаря за почерпката  Wink Успех в решаването на листовките. Спомням си, че много кофти бяха направени, а някои въпроси така бяха зададени, че няможеш да разбереш какво се пита в задачата  newsm78

# 11
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
Здравей отново.Дано скоро се сьберете с мьжа ти Praynig и да не ви е  е така разделено семейството.

# 12
  • Мнения: 2 825
Здравей Мимка,
Блазя ти за моренцетоооооо и мерси за почерпкатаааа
Айде успешно взимане на шофьорската книжка и скоро да се съберете с татито

# 13
  • Мнения: 7 430
Мерсаж за почерпката от моренцето ни newsm08....да не ни забравиш за снимките...

Леко решаване на листовките Wink и скоро да се похвалиш с книжка  Mr. Green ще стискаме палци fingerscrossed

# 14
  • Мнения: 2 195
С листовките се оказа,4е съм супер  Flutter Дадоха ми от фирмата да си решавам в къщи и като отидох на първото упражнение сцепих мрака направо-3 листовки без грешка и 3 с по една  Sunglasses Инструктора каза въобще да не ходя на упажнения-нямало смисъл да си губя времето smile3521 4ак се смая 4ове4еца,пък аз му казвам "Какво 4удно има,аз 4етох в къщи"  smile3529
За кормуването не ми се разправя,защото много неща не ми харесаха,като напромер да не спирам на пешеходната пътека,ако 4овека не е стъпил на пътя,защото тия отзад щели да ми се ка4ат отгоре newsm09 Също и правилото за кръговото движение ми се стори странно,но то какво ли не е странно в България  Joy
Друго,което не искам да коментирам е 4овека от ДАИ,който ще ме изпитва на кормуване-ако видел,4е не се справям щял да си поиска и ако му дам ще взема изпита newsm11 smile3505
Идиотщините в нашта държавица край нямат ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт