Искам да сваля най - много 4-5 кг.но как?

  • 13 393
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 369
  newsm78
Здравейте всички
Има много теми за диети,но те са много продължителни,а аз искам да сваля най много 4-5 кг.
А диета каква не зная.Има и други като мен.Дайте съвет.

# 1
  • Мнения: 1 495
Като за начало дай информация с какво се храниш , как протича един твой ден откъм хранене и двигателна активност ?

# 2
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
АИЯ , не всички диети са продължителни.Има и такива, които се правят до постигане на желаното тегло, от които лично съм изпробвала тази на д-р Ори Хофмеклер, ето ти линк:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=375354.0

Прочети я и ако ти хареса, заповядай при нас Wink.
Важно е режимът , който ще си избереш да включва това, което обичаш да хапваш.Ако не обичаш плодове, значи д-р Ори не е за теб , но може да прочетеш първа и втора страница на подфорума и да си харесаш подходящ за теб режим.

Успех  bouquet!

# 3
  • Мнения: 369
Като за начало дай информация с какво се храниш , как протича един твой ден откъм хранене и двигателна активност ?
Работата ми се състои основно пред компютър.И през целия ден.
Ограничавам се с хляб - изобщо не  ям и сладки неща също не употребявам.И пак тези кг. не мога да ги сваля.Ужасена съм.Затова Ви моля за съвет.И чайове  пих,и житна диета и лунуване но не става.... newsm78

# 4
  • Мнения: 369
АИЯ , не всички диети са продължителни.Има и такива, които се правят до постигане на желаното тегло, от които лично съм изпробвала тази на д-р Ори Хофмеклер, ето ти линк:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=375354.0

Прочети я и ако ти хареса, заповядай при нас Wink.
Важно е режимът , който ще си избереш да включва това, което обичаш да хапваш.Ако не обичаш плодове, значи д-р Ори не е за теб , но може да прочетеш първа и втора страница на подфорума и да си харесаш подходящ за теб режим.

Успех  bouquet!
Благодаря за  съвета - ще прочета за д-р Ори.  bouquet

# 5
  • Мнения: 11 747
Ако тези 4-5кг са последните, преди да изваяш перфектната фигура - всъщност не са толкова малко  Thinking Не, че са много, но просто не става бързо, резултата се задържа трудно. Не мисля, че за тях ще са необходими по- малко усилия, отколкото за 10кг.

# 6
  • Мнения: 369
Ако тези 4-5кг са последните, преди да изваяш перфектната фигура - всъщност не са толкова малко  Thinking Не, че са много, но просто не става бързо, резултата се задържа трудно. Не мисля, че за тях ще са необходими по- малко усилия, отколкото за 10кг.
Така е много искам да ги махна тези кг.Вече не се чувствам добре....bouquet

# 7
  • Мнения: 141
бих ти препоръчала една прочистваща девет дневна програма, при която се приемат хранителни добавки с алое вера

# 8
  • Мнения: 369
Не искам да правя реклама,но само ще спомена,че съм на диета от форума,много добра и вече имам резултат.Много съм щастлива.  bouquet  bouquet  bouquet

# 9
  • Мнения: 141
Чудесно. Но все пак за информация на други, които ще се заинтересуват от темата, повече може да прочетат в темата за "прочистваща диетична програма и програма за контрол на теглото с алое вера"

# 10
  • Мнения: 366
АИЯ, моля те сподели с коя диета имаш резултати. И аз имам за сваляне точно 4-5кг , опитвам се да се ограничавам с яденето, но не ми се получава.

# 11
  • Мнения: 369
Разбира се
само,че да не прозвучи като реклама -
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=380512.0;topicseen
  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт