Обилен цикъл

  • 1 843
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 28
Да си излея и аз болката! От една година насам  третия ден от месечния ми цикъл протича за три , четири часа в обилен кръвоизлив със съсиреци. Имам чувството , че ще ми изтече кръвта. И след това съвсем малко прокапва и свършва. Доктора  нищо не казва или да ме изпрати на изследвания. Вече ми изписа второ лекарство/дуфастон/ на предишното му забравих името , ама нишо.Ако някоя от вас е изживяла такова нещо и ако можете с нещо да ме посъветвате, моля споделете.

# 1
  • Мнения: 3 830
Иди на преглед и консултация и при друг гинеколог. Peace

# 2
  • Мнения: 923
И аз имах същия проблем точно на 3 ден  ooooh!, страхувах се да излизам дори, затова и си сложих спирала Мирена Peace

# 3
  • Мнения: 822
Иди на преглед и консултация и при друг гинеколог. Peace
Peace

# 4
  • Мнения: 2 731
В такъв случай пия вит С

# 5
  • Мнения: 28
аз всеки път път пия витамин C , но това доста ме притеснява.

# 6
  • Мнения: 28
Deniqs, можеш ли да ми обясниш повече за тази спирала?

# 7
  • Мнения: 723
аз пък пия витамин К

# 8
  • София
  • Мнения: 2 521
Поискай изследване за миоми или полипи в матката.
За съжаление на ехограф често не се виждат, прави се хистероскопия.

# 9
  • Мнения: 2 011
Аз също съм с обилна менструация , кото  в първите  дни  е доста  притеснителна( със съсиреци) ! За сега всичко ми е наред, дори  след ампутацията на шийката на матката от карцином нещата  не са се променили но са в норма! Щом при теб е от  скоро моя съвет  е да потърсиш още някое лекарско мнение по проблема ти! За обилното кръвотечение пия калций фосфо С. Но ти потърси съвет от лекар!  bouquet

# 10
  • Мнения: 6 916
И аз се присеъединявам към съветите - иди непременно на лекар.
И аз имах подобен проблем, лекарят установи полип на маточната шийка, а след няколко месеца при преглед на ултразвук - и киста на десния яйчник.
Не се шашкай, при теб може да не е нещо обезпокояващо, но непременно трябва да отидеш на лекар.

Последна редакция: чт, 12 мар 2009, 19:50 от Pipi_

# 11
  • В кошера...
  • Мнения: 527
Не отлагай - отивай на лекар и то добър. При мен беше симптом за 5 см. миома и моя гинеколог нищо не бе видял - толкова време. Задължително с вагинален ехограф поискай да те видят - при мен само так се виждаше. И какви са тези дуфастони и лекарства без диагнози??? Понякога се оказва, че не сме направили това, което трябва - особено при избора на лекар.
Дано всичко е наред!

# 12
  • Мнения: 28
Благодаря за съветите!  Тия дни ще ходя в Шейново при по -добър доктор и ще видим какво ще ми каже. Притеснявам се , защото майка ми е оперирана от миома преди години.

Общи условия

Активация на акаунт