zastypvane na mai4instvo

  • 662
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 281
Цитат
Здравейте всички!
имам един въпрос и предполагам все някои ще знае отговора! Simple SmileУ дома си имам едно слънчице на 4 месеца,а ето че вече пак съм бременна!Получава се така че децата ще имат точно една година разлика,дай боже всичко да е наред(а иначе аз имам и голям син на 10 години).Въпросът ми е какви обезщетения ще получавам за едното и за другото дете?Благодаря предварително!
Zdraveite vsi4ki!
imam edin vypros i predpolagam vse nqkoi 6te znae otgovora! :)U doma si imam edno slyn4ice na 4 meseca,a eto 4e ve4e pak sym bremenna!Polu4ava se taka 4e decata 6te imat to4no edna godina razlika,dai boje vsi4ko da e nared(a ina4e az imam i golqm sin na 10 godini).Vyprosyt mi e kakvi obez6teteniq 6te polu4avam za ednoto i za drugoto dete?Blagodarq predvaritelno!

ed. AnMary Пишете на кирилица. Ако нямате инсталирана, прочетете тази тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4823.0

Последна редакция: ср, 11 мар 2009, 16:26 от AnMary

# 1
  • Мнения: 9 973
за първото половината майчинство,за второто цялото.
успех за желанието ти да гледаш породени със завидно малка разлика

# 2
  • Мнения: 1 558
След раждането автоматично ще ти спрат първото майчинство.По закон имаш право на половината от него.За да го получиш обаче трябва да подадеш декларация по чл.54 при работодателя си.При мен нещата бяха същите,доста се чудих защо не получавам нищо за първото ми дете,накрая писах до НОИ и те ми обясниха Peace

# 3
  • Мнения: 281
BLAGODARQ!Informaciqta e mnogo polezna!

# 4
  • Мнения: 439
 HugМоите сърдечни поздрави Hug
като родиш бебо-живот и здраве,получаваш половин майчинство за второто(така се пада при теб)и 90% за третото
Обаче аз не си спомням да съм подавала такава декларация или най вероятно са ме разписали newsm78

Общи условия

Активация на акаунт